PU.nl
Nieuws
Ingang van Shinra Building in Final Fantasy 7 Remake getoond
In een nieuwe screenshot van Final Fantasy 7 Remake is de ingang van Shinra Building te zien.
Het gebouw staat in Midgar, waar het eerste deel van de episodische remake zich afspeelt. Naast een screenshot is er ook concept art uitgebracht van de eerste verdieping van dit gebouw. Het is voor het eerst dat Shinra Building in de FF7-remake wordt getoond.
Final Fantasy 7 Remake van Square Enix verschijnt op 3 maart 2020 voor PlayStation 4. Eerder maakte het bedrijf duidelijk de game niet op andere platforms te verwachten: "Zoals we eerder al hebben aangekondigd, komt Final Fantasy 7 Remake op 3 maart 2020 op PlayStation 4 uit. We hebben geen plannen om het spel op andere systemen uit te brengen."
©GMRimport
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
31-07-2019 06:07
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >