Journalist hoort berichten over mogelijke annulering van E3
PU.nl
Nieuws

Journalist hoort berichten over mogelijke annulering van E3

Annulering wordt mogelijk deze week bevestigd

Journalist Andy Robinson geeft aan dat hij berichten hoort over de mogelijkheid dat E3 deze week officieel wordt geannuleerd.

Dat meldt hij op Twitter. "Als het op E3 aankomt, is het vaak moeilijk om feiten en vermoedens te scheiden, maar ik hoor echt geen goede dingen. Het zou mij niets verbazen als het deze week wordt geannuleerd - maar ik hoop van niet. Ik heb medelijden met iedereen achter de schermen die er alles aan hebben gedaan."

Na enkele jaren niet of alleen digitaal te zijn georganiseerd, staat E3, de populairste gamebeurs ter wereld, dit jaar weer op de planning van 13 tot en met 16 juni in Los Angeles. Diverse bedrijven hebben echter al aangegeven niet aanwezig te zullen zijn, waaronder Microsoft, Nintendo en - sinds deze week - ook Ubisoft. Sony is al geruime tijd afwezig op E3.

Hoewel de beurs officieel dus nog steeds doorgaat, lijkt Robinson genoeg te vernemen om te speculeren dat de beurs wordt geannuleerd. In een vervolgtweet meldt hij: "Ik hoop dat het nog doorgaat, maar ik hoor op dit moment teveel geluiden om er zeker van te zijn."

Toen E3 tijdens de coronapandemie niet werd gehouden, sprong The Game Awards-organisator Geoff Keighley daar op in door een alternatief te organiseren, genaamd Summer Game Fest. Sinds enkele jaren hoort daar ook een uitgebreide show bij, genaamd Summer Game Fest Kick Off-Live-show. Die wordt op 8 juni gehouden. Daarnaast hebben diverse bedrijven al laten weten eigen uitzendingen online te plaatsen rond de tijd van E3 en Summer Game Fest. Zo houdt Ubisoft een Forward Live-presentatie en zal Microsoft op 11 juni een Xbox Showcase en Starfield Direct uitzenden.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
We geven Deliver At All Costs voor de PlayStation 5 weg!
PU.nl
Nieuws

We geven Deliver At All Costs voor de PlayStation 5 weg!

Toet toet!

Soms is het leven wat ingewikkeld, wat ons doet verlangen naar simpelere tijden. Deliver At All Costs lijkt op een fijne terugkeer naar de chaotische arcade-racegames van weleer, dus om de verschijning van het spel te vieren geven we met bol een PS5-exemplaar weg.

Deliver At All Costs is ogenschijnlijk een soort kruising tussen de opzet van Crazy Taxi en de klassieke top-down Grand Theft Auto-games die we vroeger speelden. De opzet is simpel: als pakketbezorger rijd je rond met de meest gestoorde spullen, die koste wat het kost op hun bestemming moeten komen. De chaos die daarbij komt kijken? Deal with it.

Al beukend door gebouwen met je bestelbusje of op de voet rennend bezorg je ook niet zomaar een Nintendo Switch 2 aan ome Jacco. De dozen zijn gevuld met spullen als bommen, haaien, standbeelden, noem het maar op. Is Deliver At All Costs de meest meeslepende game-ervaring die je dit jaar gaat hebben? Waarschijnlijk niet. Maar zoals de GTA-ervaring ons leert is er veel vermaak te vinden in chaos.

Wat moet je doen om de game te winnen? Ga naar de website van bol, vind de productcode in de url (bestaande uit zestien cijfers) en vul die hieronder in het invulformulier in! Vergeet ook niet je naam en emailadres in te vullen, dan sturen we je zo snel mogelijk een code om de game fysiek op bol.com te bestellen!

Doet het invulformulier het niet? Klik dan hier.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
De eerste trailer van nieuwe Darren Aronofsky-film Caught Stealing
PU.nl
Nieuws

De eerste trailer van nieuwe Darren Aronofsky-film Caught Stealing

Met Austin Butler, Zoë Kravitz en Matt Smith.

De eerste trailer van Caught Stealing - de nieuwe film van geprezen regisseur Darren Aronofsky - is gearriveerd.

Mocht je nog niet bekend zijn met Aronofsky, dan heb je wat huiswerk te doen: de regisseur heeft een interessante portfolio aan uiteenlopende films opgebouwd, waaronder Requiem for a Dream, The Wrestler, Mother!, The Whale en Black Swan.

Zijn nieuwste film heet dus Caught Stealing, en aan de eerste trailer te zien krijgen we een Tarantino-achtige actiefilm voorgeschoteld met flink wat interessante acteurs. Denk aan Austin Butler, Zoë Kravitz, Regina King en een met een hanenkam uitgedoste Matt Smith. Een nummer van The Clash maakt de trailer af.

Caught Stealing speelt zich af in het New York van de jaren negentig, waarin voormalige topsporter Hank Thompson (Butler) onverwachts middenin een benarde situatie terecht komt. Caught Stealing draait vanaf 28 augustus in de bioscoop.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!