PU.nl
Nieuws
Lumines Remastered komt mogelijk fysiek uit
Er wordt mogelijk gewerkt aan een fysieke versie van Lumines Remastered.
Dat blijkt uit uit een nieuwe melding van de game op leeftijdsclassificatiewebsite Entertainment Software Rating Board (ESRB). De game wordt genoemd voor zowel de PlayStation 4 als Switch, dus het lijkt waarschijnlijk dat het spel op beide platformen fysiek uitkomt.
Lumines Remastered is een remaster van de populaire puzzelgame van Tetsuya Mizuguchi, waarin muziek, beelden en gameplay naadloos in elkaar overvloeien. Mizuguchi ontwikkelde verder games als Rez en Tetris Effect.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
02-01-2019 07:01
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >