PU.nl
Nieuws
Maker Celeste onthult eerste beelden van Earthblade
Celeste-ontwikkelaar Extemely OK Games heeft de eerste beelden van nieuwe game Earthblade onthuld tijdens The Game Awards.
Earthblade werd in de lente van vorig jaar al aangekondigd, maar is tijdens The Game Awards voor het eerst getond. De beelden tonen een "naadloze pixel-art wereld" die spelers naar gelieve kunnen verkennen.
Verder werd aangekondigd dat de game in 2024 uitkomt. Het is niet bekend op welke platforms, al behoort Steam daar sowieso bij.
Zoals gezegd is Earthblade ontwikkeld door de maker van Celeste, een uitdagende platformer die in 2018 uitkwam en indruk maakte op veel spelers, mede dankzij hoe het spel het onderwerp depressie aankaart. Ook de steeds moeilijk wordende levels werden geprezen.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
09-12-2022 06:12
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >