Mario and Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 onthuld
Gamer.nl
Nieuws

Mario and Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 onthuld

De Mario and Sonic-serie komt naar de Olympische Spelen van 2020 in Tokio, waarin de personages strijden om medailles in onder andere hordelopen en speerwerpen. Ook heeft Sega drie andere spellen aangekondigd voor het evenement.

Sega heeft aangekondigd dat Mario and Sonic at the Olympic Games wordt uitgebracht voor de Olympische Spelen van 2020 in Tokio. In het spel nemen Mario, Sonic en de andere personages uit beide series het tegen elkaar op in onder andere hordelopen, tennis, skateboarden, speerwerpen en verspringen.

Het eerste deel in de Mario and Sonic-franchise verscheen in 2007, toen At The Olympic Games Beijing 2008 werd uitgebracht voor de Nintendo Wii en DS. De hierop volgende Olympische (Winter)spelen in Vancouver, Londen, Sotsji en Rio ontvingen ook alle een eigen game. Alleen de Winterspelen in PyeongChang 2018 werden overgeslagen door de serie. Mario and Sonic At The Olympic Games Tokyo 2020 moet ergens in de winter van 2019 verschijnen voor de Nintendo Switch.

©GMRimport

Ook zijn drie andere spellen voor de Olympische Spelen aangekondigd door Sega. In 2020 wordt het officiële Olympic Games-spel uitgebracht voor pc, PlayStation 4, Nintendo Switch en Xbox One. Hierin kan worden gestreden voor medailles in onder andere zwemmen, kogelstoten, basketbal, beachvolleybal, honkbal, voetbal, tennis en boksen.

Verder verschijnt in de zomer van 2020 een Arcade-versie van Mario and Sonic at the Olympic Games Tokyo en moet in dezelfde periode ook een mobiele game uitkomen voor Android en iOS, genaamd Sonic at the Olympic Games.

Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Sackboy is uit het PlayStation Productions-logo gegooid
Gamer.nl
Nieuws

Sackboy is uit het PlayStation Productions-logo gegooid

Wat betekent dat voor de toekomst van het personage?

Sackboy - bekend van de LittleBigPlanet-games en Sackboy: A Big Adventure - maakt geen onderdeel meer uit van het huidige PlayStation Productions-logo.

Socialmediagebruiker realradec onthulde na het zien van de Until Dawn-film dat Sackboy niet meer in het PlayStation Productions-logo voorafgaand aan de film voorkomt. Voorheen maakte Sackboy nog wel onderdeel uit van dit logo. Andere personages zoals Ratchet and Clank, Astro Bot en Nathan Drake komen nog wel voor in het logo.

Het is op moment van schrijven niet bekend waarom Sackboy niet meer in het logo voorkomt, maar Sony lijkt steeds minder nadruk op het personage en de LittleBigPlanet-franchise te leggen. Zo zijn LittleBigPlanet 3 en alle LittleBigPlanet-dlc vorig jaar uit de PlayStation Store gehaald. Wel is Sackboy: A Big Adventure nog altijd te koop.

Vorig jaar bleek dat Sony-studio Media Molecule, dat de eerste LittleBigPlanet-games heeft ontwikkeld, bijna werd opgeheven tijdens een ontslagronde. Zover bekend werkt de studio inmiddels al een tijdje aan een nieuwe IP, die naar verluidt niet op de meest recente game van de ontwikkelaar, Dreams, lijkt.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Gerucht: Half-Life 3 al van begin tot eind speelbaar
Gamer.nl
Nieuws

Gerucht: Half-Life 3 al van begin tot eind speelbaar

Er gaan al geruime tijd geruchten over de komst van de game

Het nog onaangekondigde Half-Life 3 zou al vanaf begin tot eind speelbaar zijn bij Valve.

Dat claimt gerenommeerde Half-Life-insider Tyler McVicker. In een recente livestream beantwoordde hij vragen van kijkers. Zo werd hij gevraagd wanneer Half-Life 3 uitkomt, waarop hij het volgende meldde: "Waarschijnlijk dit jaar, of de aankondiging vindt in ieder geval dit jaar plaats."

Hij liet daarbij weten dat de ontwikkeling van het spel al vergevorderd is. "De game is van begin tot eind speelbaar. De ontwikkeling is verder gevorderd dan ooit, en ze zijn nu aan het optimaliseren. Ze zetten de puntjes op de i."

Afgelopen jaar claimde Valve-insider Gabe Follower meermaals informatie over een langverwacht vervolg op Half-Life 2 te hebben. Rond de jaarwisseling meldde hij bijvoorbeeld dat er al enkele maanden speeltests voor de game werden gehouden. Dit jaar liet hij daarbij weten dat de game wordt geoptimaliseerd.

Officieel is er nog altijd geen Half-Life 3 aangekondigd, al hintte de stemacteur achter het personage G-Man mogelijk wel naar de komst van de game.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!