Header

Naughty America komt met hele naughty seks MMO

subtitle

Na eerdere trailers deze week is er een derde trailer van No Man's Sky uitgebracht.

Naughty America is een Amerikaanse porno site die het -hoe verbazend- goed doet. Zij hebben besloten in te haken op de populariteit van gaming en willen hun eigen ma ively multiplayer online game beginnen waarin...seks de hoofdrol speelt.

Zoals het een MMO betaamt dien je eerst een personage aan te maken waarbij je kunt kiezen uit body type, gelaatskleur en kleding (of juist zo min mogelijk).

Naughty America: The Game zal bestaan uit drie areas die je kunt verkennen. Zo is er Downtown waar je het ruige en ranzige nachtleven in kunt stappen en sex-shops kunt bezoeken, arcadehallen en discotheken. In Uptown gaat het er luxer aan toe in casino's, cafés, zwembaden of zelfs cruisetrips.

De belangrijkste modus van de game is natuurlijk de Sex Mode. Hier draait het allemaal om. Zo kun je snuffelen in de gamers profielen, er eentje tu enuit pikken en de heer of dame in kwestie uitnodigen voor een date. Je kunt dan in een prive chat met elkaar kletsen, bepaalde standjes uitproberen en ook de webcam inschakelen. Klinkt dat te eng, dan kun je ook naar anderen kijken terwijl die hun ding doen.

Volgens Naughty America is deze game de nieuwe trend in het online daten. Maar of er veel dames de game zullen gaan spelen?


Aanbevolen voor jou