Nieuw Fortnite-seizoen draait helemaal om Marvel
Gamer.nl
Nieuws

Nieuw Fortnite-seizoen draait helemaal om Marvel

Het vierde seizoen van Fortnite Chapter 2 is vanochtend door Epic onthuld. Nexus War staat geheel in het teken van Marvel.

Eerder deze week werd er al gehint naar een Marvel-thema, aangezien teasers Thor en Galactus toonden. Ook werd er een afbeelding met Wolverine getoond. Verschillende Marvel-helden nemen het in het hoofdstuk op tegen Galactus. Naast de eerder genoemde helden komen ook personages als Iron Man, Storm, Doctor Doom, Groot en She-Hulk naar de game. Wolverine komt pas ergens later dit seizoen naar Fortnite.

Het is niet voor het eerst dat superhelden een rol krijgen in Fornite - eerder waren de Avengers, Batman, Deadpool en Aquaman al te zien in het spel. Het is echter voor het eerst dat een compleet seizoen om superhelden draait. Naast skins voor de helden worden er ook aanpassingen gemaakt aan de spelwereld. Zo kunnen spelers de Marvel Helicarrier bezoeken. Het vierde seizoen komt in de loop van vandaag beschikbaar.

Door het geschil tussen Fortnite-ontwikkelaar Epic Games en Apple komt het vierde seizoen niet beschikbaar op iOS en Mac. Het spel is daar uit de App Store gehaald en kan niet meer worden gedownload. Mensen die het spel al op hun smartphone hebben staan, kunnen Fortnite niet updaten.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar
Gamer.nl
Nieuws

Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar

Op PS5, Steam, PS VR2 en SteamVR

Afgelopen donderdag is The Midnight Walk uitgekomen, de nieuwe game van de makers van Lost in Random die opvallende stop-motion graphics heeft.

De game draait om de band tussen hoofdpersonage The Burnt One en hun metgezel Potboy. De vlam van Potboy dient als gids in de spelwereld. Het duo loopt over de 'Midnight Walk', een nachtmerrieachtige snelweg vol met gevaar. Het spel vertelt daarbij vijf unieke verhalen.

Het meest opvallende aspect van de game zijn de stop-motion graphics - alles is met klei gemaakt en daarna gescand om het in de game te plaatsen. De game is zowel met als zonder virtualrealityhelm speelbaar op PlayStation 5, PlayStation VR2, Steam en Steam VR. Hieronder is de launchtrailer te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen
Gamer.nl
Nieuws

Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen

Moeten we tot 2027 wachten op het derde seizoen?

De opnames voor het derde seizoen van HBO-serie The Last of Us gaan mogelijk pas volgend jaar van start.

Hoewel er eerder al geruchten gingen dat de opnames van het derde seizoen later dit jaar zouden starten, lijkt dit nu niet meer te kloppen. In een interview met Variety liet Isabela Merced, die Dina speelt in de serie, het volgende weten over de opnames: "Ik denk dat dit volgend jaar plaatsvindt."

Tussen de uitzendingen van het eerste en tweede seizoen van The Last of Us zaten iets meer dan twee jaren. Het tweede seizoen van de serie is nu gaande. Mochten de opnames volgend jaar beginnen, dan is er een aanzienlijke kans dat het derde seizoen pas in 2027 wordt uitgezonden.

Er zijn tot nu toe vier afleveringen van het tweede The Last of Us-seizoen verschenen. Er volgen er nog drie. De vijfde aflevering komt in de nacht van aanstaande maandag op zondag online.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!