Nieuwe chatfunctie in Ubisoft Connect lanceert vandaag
PU.nl
Nieuws

Nieuwe chatfunctie in Ubisoft Connect lanceert vandaag

Ubisoft heeft de chatfunctie binnen Ubisoft Connect vernieuwd. De nieuwe chatfunctie moet in de loop van vandaag lanceren.

Ubisoft haalde de oude chatfunctie binnen de service eerder al offline om het "gelijk te trekken met de rest van de Ubisoft Connect-ervaring". Vanaf later vandaag kan er - in ieder geval via de desktop app - weer gechat worden via Ubisoft Connect, de service die voorheen bekend stond als Uplay.

Volgens het bedrijf is de nieuwe chatservice sneller, stabieler en betrouwbaarder. Daarbij moet het gebruikers een "veilige en vriendelijke omgeving" bieden. Mensen die de chatfunctie eerder al gebruikte, verliezen wel bijna al hun chatgesprekken. Alleen bepaalde actieve groepchats blijven intact. Vanaf nu zijn ook alleen maar groepchats met maximaal 24 mensen mogelijk.

Ubisoft laat verder weten dat chatlogs voortaan alleen maar ontsleuteld worden wanneer er een klacht is waar onderzoek voor gepleegd moet worden. Deze logs worden voor maximaal drie maanden opgeslagen.

Tot slot laat Ubisoft weten dat een optie voor overlay chat - om bijvoorbeeld tijdens het full-screen gamen te gebruiken - ergens in de komende weken wordt toegevoegd.

©GMRimport

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Hideo Kojima's Physint laat nog vijf tot zes jaar op zich wachten
PU.nl
Nieuws

Hideo Kojima's Physint laat nog vijf tot zes jaar op zich wachten

De spionagethriller is voor de volgende PlayStation-generatie bestemd

Het kan nog vijf tot zes jaar duren voordat Physint, de nieuwe spionagethriller van Metal Gear- en Death Stranding-bedenker Hideo Kojima, uitkomt.

Dat liet de ontwikkelaar weten aan het Franse magazine Le Film Français (via VGC), waar kort gepraat werd over de Death Stranding-film. Toen Kojima gevraagd werd of hij ooit een film wil regisseren, reageerde hij enthousiast, en liet hij weten dat hij veel mogelijkheden kreeg aangeboden nadat hij uitgever Konami verliet.

Vervolgens vertelde hij dat hij het druk heeft met meerdere gameprojecten, waaronder het in juni te verschijnen Death Stranding 2: On the Beach. Kojima liet weten dat hij overweegt om een film te regisseren nadat zijn verschillende gameprojecten zijn afgerond. Daarbij gaf hij ook een indicatie van hoelang het nog duurt voordat Physint uitkomt.

Kojima: "Naast Death Stranding 2 is ook Physint in ontwikkeling. Dat kost me nog vijf of zes jaar. Misschien kan ik daarna eindelijk een film regisseren. Ik ben opgegroeid met films. Een film regisseren zou een soort ode daaraan zijn. Daarbij wordt ik ouder, en ik zou het graag doen terwijl ik nog jong ben."

Physint werd begin vorig jaar tijdens een State of Play aangekondigd voor de volgende PlayStation-generatie. Met de spionagethriller lijkt Kojima deels terug te keren naar zijn Metal Gear-roots, al zijn er nog geen concrete details over het spel bekend. Begin dit jaar bleek dat de ontwikkeling van zowel Physint als OD - een andere game van Kojima die hij opvallend genoeg niet in het interview hierboven aanhaalde - is vertraagd door de acteursstaking binnen de game-industrie.

In een recent interview met Edge Magazine liet Kojima ook weten dat hij zijn ideeën voor nieuwe games op een usb-stick heeft verzameld en aan zijn assistent heeft gegeven, zodat de werknemers van zijn studio deze ideeën na zijn dood mogelijk kunnen gebruiken. Op 26 juni komt Kojima's nieuwe game Death Stranding 2: On the Beach uit voor PlayStation 5.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Switch 2 kan chatberichten via GameChat oplezen
PU.nl
Nieuws

Switch 2 kan chatberichten via GameChat oplezen

GameChat is tot 31 maart 2026 gratis voor alle Switch 2-eigenaren

Een toegankelijkheidsoptie op de Nintendo Switch 2 is onlangs onthuld: tekst dat getypt wordt en naar spelers wordt verstuurd kan hardop worden opgelezen door het systeem.

Een video die door OatmealDome op social media werd gedeeld, toont hoe iemand een bericht stuurt naar een andere speler via GameChat door tekst in te voeren. Het systeem kan deze tekst indien gewenst oplezen. Daarnaast kan tekst in een live chatbox van GameChat ook worden opgelezen.

Natuurlijk kan men er ook voor kiezen om direct met elkaar te praten via een ingebouwde microfoon van de Switch 2. Er kunnen maximaal twaalf mensen in een GameChat-groep zitten en met elkaar praten - en zelfs live gameplay delen. GameChat is tot 31 maart 2026 gratis voor alle Switch-eigenaren, daarna komt het achter Nintendo Switch Online te zitten. Meer informatie over GameChat is hier te vinden.

De Nintendo Switch 2 komt wereldwijd op 5 juni uit en gaat 469,99 euro kosten, al komt er ook een versie van de console voor 509,99 euro beschikbaar waar een digitale code voor Mario Kart World bij zit. De reserveringen zijn in Nederland al enige tijd geopend - houd pre-order-mogelijkheden hier in de gaten.

View post on X
View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!