Nieuws van de week: Animal Crossing voor Switch en hentai-game op Steam
Gamer.nl
Nieuws

Nieuws van de week: Animal Crossing voor Switch en hentai-game op Steam

Heb je wat gemist of wil je nog even alles op een rijtje hebben? Wij hebben het belangrijkste nieuws bij elkaar gezet voor een makkelijk overzicht in het nieuws van de week.

OM van België start onderzoek naar EA door lootboxen in Fifa

Het Belgisch Openbaar Ministerie is een strafrechtelijk onderzoek gestart naar EA. De uitgever van de Fifa-franchise wordt onderzocht naar aanleiding van het blijven gebruiken van lootboxen in Fifa 18 en 19.

Eerder dit jaar werden in België meerdere games als illegaal beschouwd door de Kansspelcommissie. De games zouden met lootboxen een vermenging zijn van geld en verslaving. In Nederland werd op deze kwestie milder gereageerd op het lootbox-systeem. Wel heeft 2K de game NBA 2K19 aangepast om aan de Nederlandse wetgeving te voldoen van de Kansspelautoriteit. EA heeft echter publiekelijk bekend gemaakt niet te gaan stoppen met het gebruiken van lootboxen in games.

Lees meer

Luigi's Mansion 3 zweeft volgend jaar naar Switch

Nintendo heeft tijdens zijn Direct-uitzending Luigi's Mansion 3 voor de Switch aangekondigd.

Nintendo begon de Direct-presentatie met een korte trailer van het nog niet eerder aangekondigde Luigi's Mansion 3. De game is exclusief voor Switch in ontwikkeling en moet in 2019 uitkomen, maar meer details zijn nog niet bekend.

Lees meer

Watch on YouTube

Sony kondigt nieuwe games aan voor begin Tokyo Game Show

Sony heeft voor het begin van de Tokyo Game Show nieuwe games aangekondigd voor de PlayStation 4.

In de presentatie van het bedrijf toonde het meerdere games die later gaan uitkomen. Hieronder volgt een overzicht van alle aangekondigde games van de presentatie.

Lees meer

©GMRimport

Animal Crossing voor Switch in de maak

Nintendo werkt aan een nieuwe Animal Crossing voor Switch.

De nog naamloze game moet ergens volgend jaar uitkomen. Er is nog geen trailer van uitgebracht.

Lees meer

Watch on YouTube

Valve keurt ongecensureerde hentai-game goed op Steam

Valve heeft goedkeuring gegeven voor de game Negligee: Love Stories. De game bevat expliciet seksuele content en is 14 september beschikbaar op Steam.

Negligee: Love Stories werd in eerste instantie goedgekeurd door Valve in een gecensureerde versie. Spelers die toegang wilde krijgen tot de ongecensureerde seksuele content van de game moesten voorheen speciale patches downloaden via externe websites.

Lees meer

Yoshi's Crafted World frommelt zich in 2019 naar Switch

De nieuwe Yoshi-game voor Switch heeft een nieuwe naam: Yoshi's Crafted World. Het spel verschijnt in het voorjaar van 2019 op de Switch.

Een precieze releasedatum is er nog niet. Nintendo liet wel wat nieuwe gameplay van het spel zien. Duidelijk is dat levels uit twee kanten bestaan: de voor- en achterkant, die beiden de verkennen zijn.

Lees meer

Watch on YouTube

Niantic meldt een groei van 35 procent aan actieve spelers in Pokémon Go

Ontwikkelaar Niantic heeft een stijging van 35 procent waargenomen in het aantal actieve spelers in Pokémon Go. Dit meldt het bedrijf in zijn meest recente blog.

In de blog blikt de ontwikkelaar terug op de activiteiten van de afgelopen zomer en worden plannen voor de nabije toekomst besproken. Niantic meldt dat de significante groei in actieve spelers vanaf mei dit jaar plaatsvond.

Lees meer

©GMRimport

Nieuw Super Smash Bros. Ultimate-personage aangekondigd

Isabelle uit de Animal Crossing-serie is als nieuwe vechter aangekondigd voor Super Smash Bros. Ultimate. Dit maakte Nintendo bekend in zijn laatste Nintendo Direct-presentatie.

In een video wordt Isabelle getoond terwijl zij aan het werk is in het kantoor van de burgemeester. Vervolgens ontvangt ze een brief van postbode Pete die een uitnodiging bevat om deel te nemen aan Super Smash Bros. Ultimate.

Lees meer

Huis van Twitch-streamer wordt in een week twee keer beschoten

Er is in één week twee keer op het huis van Guy Beahm, een Twitch-streamer die zichzelf ook wel Dr. Disrespect noemt, geschoten.

Dr. Disrespect stopte gisteren zijn livestream, waarin hij Call of Duty speelde. Tijdens de livestream is te zien hoe hij van zijn computer wegloopt om te bekijken waar een onbekend geluid vandaan komt. Vervolgens meldt hij dat iemand op het huis heeft geschoten. "Dit is al het tweede shot. Iemand schoot gisteren al op ons huis." Hier is een clip van het incident te zien.

Lees meer

©GMRimport

Spider-Man krijgt binnenkort een New Game Plus-modus

Er komt binnenkort een New Game Plus-modus voor de nieuwe Spider-Man-game voor de PlayStation 4. Ontwikkelaar Insomniac Games maakte dit in een reactie op Twitter bekend.

Op Twitter werd een vraag gesteld aan de ontwikkelaar of er een New Game Plus-modus voor de nieuwe game zou uitkomen waarop Insomniac zei dat het inderdaad in Spider-Man gaat verschijnen. Dit is met name een opvallende reactie van Insomniac door het feit dat Spider-Man slechts vijf dagen geleden is uitgebracht.

Lees meer

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Open bèta van Splitgate 2 begint op 22 mei
Gamer.nl
Nieuws

Open bèta van Splitgate 2 begint op 22 mei

Gratis speelbaar op consoles en pc

Op 22 mei gaat de gratis open bèta van Splitgate 2 van start op pc en consoles.

Dat heeft 1047 Games aangekondigd. Eerder werd er al een gesloten alfatest gehouden, maar de bèta komt voor iedereen beschikbaar op PlayStation 5, Xbox Series-consoles, PlayStation 4, Xbox One, Steam en Epic Games Store. Daarbij bevat het spel cross-play op alle systemen.

De open bèta bevat meer dan vijftien multiplayermaps – waaronder twee nieuwe Onslaught-maps voor 24 spelers, genaamd Drought en Fracture – meer dan 25 wapens en meer dan tien modi, waaronder de terugkeer van de geprezen modus Takedown.

De eerste Splitgate verscheen in 2019 en draaide om het gebruik van portalen tijdens de multiplayergevechten. De game werd voor een deel ontwikkeld als een schoolproject en werd uiteindelijk meer dan 22 miljoen keer gedownload op pc en consoles.

Het vervolg draait geheel op Unreal Engine 5. In Splitgate 2 doen spelers mee aan de zogeheten Sol Splitgate League in de toekomst, wat zich uit in vier-tegen-vier-gevechten met een eerstepersoonsaanzicht en zoals gezegd het gebruik van portalen om de vijand te slim af te zijn. Spelers kunnen deze portalen met een geweer creëren.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Flappy Bird is teruggekeerd als Android-game
Gamer.nl
Nieuws

Flappy Bird is teruggekeerd als Android-game

Verkrijgbaar via de Epic Games Store

De mobiele hitgame Flappy Bird is meer dan tien jaar nadat hij offline ging teruggekeerd.

Flappy Bird kwam in mei 2013 uit, maar werd in 2014 'ontdekt' en immens populair - meer dan honderd miljoen mensen speelden de gratis game op smartphones. In de hoogtijdagen van de game verdiende de maker van de game, Dong Nguyen, naar eigen zeggen 50.000 dollar per dag aan in-game advertenties.

In februari 2014, toen de game nog immens populair was, haalde Nguyen de game van zowel de App Store als Google Play Store. Hij voelde zich naar eigen zeggen schuldig over het verslavende karakter van de game. Smartphones die de game nog geïnstalleerd hadden staan werden als gevolg voor hoge bedragen doorverkocht.

Nu is Flappy Bird dus teruggekeerd. Het gaat om een Android-game die op de mobiele Epic Games Store verkrijgbaar is. Vorig jaar bleek al dat de nieuwe versie van de game uitgebracht zou worden door de Flappy Bird Foundation. Omdat dit bedrijf geleid wordt door Michael Roberts, die ook het hoofd is van cryptobedrijf 1208 Productions, was er bij gamers de vrees dat dit een belangrijk element in de nieuwe versie van Flappy Bird zou worden, maar dit blijkt vooralsnog niet het geval. Overigens zijn er ook plannen om de game uiteindelijk terug naar iOS te brengen.

In de game moeten spelers door op het scherm te tikken een vogel in de lucht zien te houden terwijl hij allerlei groene buizen passeert die uit de klassieke Super Mario Bros.-games lijken te komen. De kunst is dit zo lang mogelijk vol te houden.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!