Nieuws van de week: Bizar duur wapen in Apex Legends en Spelunky 2 vertraagd
Gamer.nl
Nieuws

Nieuws van de week: Bizar duur wapen in Apex Legends en Spelunky 2 vertraagd

Heb je wat gemist of wil je nog even alles op een rijtje hebben? Wij hebben het belangrijkste nieuws bij elkaar gezet voor een makkelijk overzicht in het nieuws van de week.

The Witcher 3-mod verandert Geralt in acteur Henry Cavill

Nexusmods en Adnan4444 hebben een mod gemaakt voor de pc-versie van The Witcher 3: Wild Hunt die hoofdpersonage Geralt of Rivia er uit laat zien als acteur Henry Cavill.

Dit omdat Cavill in de aankomende Netflix-serie gebaseerd op The Witcher de rol speelt van Geralt. Op deze manier kunnen fans dus alvast wennen aan het uiterlijk van Cavill.

Lees meer

©GMRimport

178 euro voor melee-wapen in Apex Legends

Om de Raven's Bite Tomahawk in handen te krijgen, dien je minstens 178 euro uit te geven aan Apex Legends.

Het Apex Iron Crown-evenement is inmiddels op elk platform van start gegaan. Naast de tijdelijke solo-speelmodus heeft ontwikkelaar Respawn een hoop nieuwe cosmetische items in de verkoop gezet en ze zijn niet goedkoop.

Het gaat hier om twaalf nieuwe epic-items, twaalf legendary-items, een nieuwe valuta en een nieuwe winkel waar deze valuta gespendeerd kan worden. Daarnaast zijn er nieuwe lootboxen en uitdagingen toegevoegd aan het battle royale-spel. Alle nieuwe items zijn middenin het tweede seizoen toegevoegd en aangezien de battlepass van seizoen 2 al erg groot is, lijken deze toevoegingen een beetje veel van het goede.

Lees meer

©GMRimport

Spelunky 2 komt niet meer in 2019 uit

Het lijkt er op dat Spelunky 2 niet meer dit jaar uitkomt. Dat blijkt uit een tweet van ontwikkelaar Derek Yu.

"Hey, Spelunky fans! Helaas denk ik dat we Spelunky 2 niet meer dit jaar gaan uitbrengen", aldus Yu. "De ontwikkeling gaat nog altijd goed en we lopen niet ver uit, maar de hoeveelheid details in de game zorgt er voor dat we meer tijd nodig hebben."

Lees meer

©GMRimport

No Man’s Sky Beyond heft las van bugs, eerste patch uit

Ontwikkelaar Hello Games heeft de eerste voor No Man's Sky patch uitgebracht op alle platforms, hiermee moeten de problemen opgelost worden

De Beyond-update van No Man's Sky, waar een hoop spelers met smacht op zaten te wachten, heeft na de lancering veel last van bugs en fouten, op pc, PlayStation 4 en Xbox One worden verschillende problemen ervaren door de spelers.

Op 14 augustus is No Man’s Sky Beyond gelanceerd, de update bracht onder andere vr-ondersteuning, een multiplayer-functie voor de pc en vele andere elementen met zich mee. Het is de grootste update van No Man’s Sky tot nu toe.

Lees meer

©GMRimport

Ubisoft wil 'nieuwe ervaringen' rondom Splinter Cell bieden

Ubisoft werkt op dit moment aan de comeback van de Splinter Cell-franchise, maar dit moet wel uitmonden in "nieuwe ervaringen".

Dat meldt CEO Yves Guillemot in een interview met Gamersky (via GamesRadar). Guillemot laat weten dat de uitgever de Splinter Cell-reeks niet is vergeten.

"Wat Splinter Cell betreft, komen er nieuwe soorten ervaringen aan, en vooral op verschillende apparaten", aldus Guillemot. "We werken aan de franchise zodat het ooit terug kan komen. Ik kan niet zeggen wanneer, want er is tijd voor nodig, maar we moeten elke keer weer de juiste ervaring vinden om op een grote manier mee terug te komen."

Lees meer

'Nieuwe Metro-game in de maak bij 4A Games'

Een nieuwe game in de Metro-franchise is bevestigd tijdens een presentatie aan investeerders van THQ Nordic. Dat meldt gebruiker DarkDetectiveNL op Twitter.

De Twitter-gebruiker zegt dat THQ Nordic-CEO Lars Wingefors bevestigt dat 4A Games, de studio die ook verantwoordelijk is voor alle vorige Metro-games, een nieuwe titel in de maak heeft. Verder is er nog geen informatie over een eventuele releasedatum, de inhoud van de game of eventuele platforms gedeeld.

Lees meer

©GMRimport

Need for Speed Heat officieel onthuld met trailer

EA heeft de eerste trailer voor Need for Speed Heat uitgebracht. De racegame verschijnt later dit jaar voor pc, Xbox One en PS4.

Eerder was de naam en het logo al uitgelekt. Inmiddels is de onthullingstrailer uitgebracht door EA en Ghost Games. De racegame speelt zich af in de open wereld Palm City, een stad die veel lijkt op Miami. Deze nieuwe game in de serie draait om de strijd tussen een corrupte groep politieagenten en elite straatracers.

Lees meer

©GMRimport

Super Duper Graphics Pack voor Minecraft geannuleerd

De Super Duper Graphics Pack voor Minecraft is officieel geannuleerd.

Op E3 2017 kondigde ontwikkelaar Mojang de update voor de game aan. Deze update had oorspronkelijk in de herfst van 2017 uit moeten komen en zou de graphics van Minecraft behoorlijk op de schop nemen. Het werd echter stil rondom de update.

Lees meer

©GMRimport

Toekomstige Quantic Dream-games zijn vanaf lancering multiplatform

Toekomstige games van Detroit: Become Human-ontwikkelaar Quantic Dream worden multiplatformreleases.

Dat laat studiohoofd David Cage weten in een interview met DualShockers. Games als Heavy Rain, Beyond: Two Souls en Detroit: Become Human kwamen oorspronkelijk exclusief op PlayStation-consoles uit. De eerste twee games zijn nu ook voor pc verkrijgbaar en laatstgenoemde game komt later dit jaar uit op pc.

"Quantic Dream is niet meer exclusief gebonden aan één platform", aldus Cage. "Dus ja, tenzij er specifieke exclusieve deals voor een game afgesloten worden, komen al onze games op lancering naar alle platforms."

Lees meer

©GMRimport

Ninja vindt aanbevelingen via zijn Twitch-kanaal walgelijk

Het inmiddels oude Twitch-kanaal van Ninja werd gebruikt om zeer ongepaste Twitch-kanalen aan te bevelen.

Ninja heeft recent de overstap gemaakt van Twitch naar Mixer. Ninja streamt voortaan exclusief voor Mixer, maar zijn Twitch-kanaal werd lange tijd niet offline gehaald. Tot ongenoegen van Richard Tyler "Ninja" Blevins werd zijn kanaal zelfs gebruikt om andere ongepaste kanalen aan te bevelen.

Lees meer

©GMRimport

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nintendo kan GameChat-gesprekken op Switch 2 opnemen en controleren
Gamer.nl
Nieuws

Nintendo kan GameChat-gesprekken op Switch 2 opnemen en controleren

Gesprekken op Xbox en PlayStation worden ook gecontroleerd

Nintendo kan audio- en videogesprekken die op de Switch 2 via GameChat worden gehouden opnemen, beluisteren en bekijken.

Het bedrijf heeft onlangs zijn privacybeleid aangepast - waar Nintendo Account-eigenaren ook melding van hebben gekregen. Een van de aanpassingen draait om GameChat, de nieuwe feature op de aankomende Switch 2-console waarmee spelers tijdens het gamen kunnen praten via audio en video met elkaar.

In de e-mail over de wijziging in het privacybeleid schrijft Nintendo het volgende: "Sectie 2 (Welke informatie wij verzamelen en verwerken) is bijgewerkt om je te informeren over de aanvullende gegevens die Nintendo kan verzamelen en verwerken als je bepaalde nieuwe Nintendo-accountdiensten gebruikt. Om bijvoorbeeld te waarborgen dat GameChat een veilige, gezinsvriendelijke omgeving biedt, kan Nintendo je telefoonnummer registreren en geluids- en video-opnames met andere gebruikers controleren als er melding van is gemaakt."

Nintendo zou opnames dus alleen gebruiken om te controleren of alles volgens regels verloopt. Dit is niet uniek ten opzichte van concurrerende bedrijven: ook Sony en Microsoft kunnen data uit Xbox- en PlayStation-gesprekken opnemen en controleren.

De Nintendo Switch 2 komt wereldwijd op 5 juni uit en gaat 469,99 euro kosten, al komt er ook een versie van de console voor 509,99 euro beschikbaar waar een digitale code voor Mario Kart World bij zit. De reserveringen zijn in Nederland al enige tijd geopend - houd pre-order-mogelijkheden hier in de gaten.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Palworld-makers gaan game verder aanpassen vanwege Nintendo-aanklacht
Gamer.nl
Nieuws

Palworld-makers gaan game verder aanpassen vanwege Nintendo-aanklacht

De aanpassing van Pal Spheres is ook om deze reden doorgevoerd

Palworld-ontwikkelaar Pocketpair heeft bevestigd dat het de game gaat aanpassen naar aanleiding van de aanklacht van Nintendo en The Pokémon Company.

Afgelopen september bleek dat Nintendo en The Pokémon Company Palworld-ontwikkelaar Pocketpair voor de rechter slepen. Het spel wordt sinds release vaak vergeleken met Pokémon. Afgelopen november bleek dat de aanklacht gebaseerd is op geschonden patenten die Nintendo na de release van Palworld heeft aangemaakt.

Palworld heeft nu bevestigd dat er diverse veranderingen in de game zijn en worden doorgevoerd om verdere problemen te voorkomen. Het bedrijf bevestigde daarbij dat het voorheen al de precieze werking van Pal Spheres heeft aangepast om dezelfde reden. Voorheen konden spelers deze Pal Spheres gooien om Pals op te roepen, maar sinds eind vorig jaar hoeft men de Spheres alleen vast te houden, waarna de Pal naast de speler verschijnt. Nu is dus bevestigd dat dit vanwege de aanklacht is gedaan.

Deze week moet pach v0.5.5 uitkomen voor de game, waarbij er nog een aanpassing wordt doorgevoerd. Door de lucht zweven wordt vanaf dan met een glider gedaan in plaats van met een Pal. Spelers hebben dan ook een glider nodig in hun inventaris om dit te kunnen doen. "We begrijpen dat dit voor velen een teleurstelling is, net als voor ons, maar we hopen dat onze fans begrijpen dat dergelijke aanpassingen noodzakelijk zijn om verdere storingen aan de ontwikkeling van Palworld te vermijden."

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!