PU.nl
Nieuws
Nintendo waarschuwt voor drukte online met Kerstmis
Nintendo heeft Switch-eigenaren gewaarschuwd dat het rond Kerstmis extra druk kan zijn online.
Rond de feestdagen ontvangen veel mensen immers een Switch, en veel van die mensen moeten een Nintendo Account aanmaken en gaan online met hun nieuwe console. Dat kan de servers van het bedrijf belasten.
Nintendo Japan plaatste een tweet waarin het gebruikers waarschuwt voor de topdrukte dit weekend. "Naar verwachting worden Nintendo Accounts niet meteen aangemaakt. Als je van plan bent voor het eerst een Switch te gebruiken, raden we je aan op voorhand een account aan te maken."
Een Nintendo Account aanmaken kan hier.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
23-12-2021 07:12
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >