Patch voor Steam-versie Resident Evil Village laat game crashen
PU.nl
Nieuws

Patch voor Steam-versie Resident Evil Village laat game crashen

Een nieuwe update voor de Steam-versie van Resident Evil Village zorgt er voor dat de game onspeelbaar wordt voor sommige spelers.

De patch die is uitgebracht zorgt er voor dat de game crasht bij sommige spelers. Capcom is er van op de hoogte en verontschuldigt zich er voor. "We zijn op zoek naar een oplossing en verontschuldigen ons voor het ongemak!"

Capcom heeft ook een nieuwe Resident Evil Showcase aangekondigd. Deze wordt in de nacht van aanstaande donderdag op vrijdag uitgezonden. De Winters' Expansion voor Resident Evil Village en de Gold Edition van de game worden hier in ieder geval uitgelicht.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Gerucht: Assassin's Creed Shadows-dlc Claws of Awaji komt in september
PU.nl
Nieuws

Gerucht: Assassin's Creed Shadows-dlc Claws of Awaji komt in september

De uitbreiding zou zo'n tien uur aan nieuwe content bevatten

Claws of Awaji, de eerste uitbreiding op Assassin's Creed Shadows, zou in september verschijnen.

Dat claimt Insider Gaming te hebben vernomen van bronnen die bekend zijn met de ontwikkeling van het spel. Daarbij werd wel gemeld dat de dlc mogelijk nog uitgesteld wordt naar oktober - afhankelijk van de releaseplannen van Ubisoft.

Claws of Awaji kan gekocht worden, maar is gratis voor iedereen die Shadows heeft gepre-ordered. Deze uitbreiding moet volgens Ubisoft een "griezeligere" sfeer hebben dan het hoofdspel, en het verhaal van de twee hoofdpersonages voortzetten.

Spelers verkennen hierin het exclusieve eiland Awaji, een plek van "mysterieuze schoonheid" waar spelers op zoek gaan naar een verloren schat en de valstrikken van dodelijke nieuwe vijanden moeten zien te overleven. Ook kan de Bō, een nieuw wapentype, worden ontgrendeld, alsmede nieuwe skills. De uitbreiding moet meer dan tien uur aan nieuwe gameplay bieden.

Assassin's Creed Shadows draait om twee personages, de Japanse shinobi Naoe en de krijger Yasuke. Spelers kunnen grotendeels zelf bepalen met wie ze spelen en daar tijdens de game tussen wisselen. Daarbij richt Naoe zich vooral op parkour- en stealthgameplay en is Yasuke een gevreesde strijder die als een tank vijanden neermaait.

In het spel doen spelers het Japan van de zestiende eeuw aan en volgen zij het verhaal van de twee hierboven genoemde personages. De game speelt zich af tijdens de Sengokuperiode, een tijd in Japan van oorlogvoering en binnenlandse crises. De spelwereld gaat daarbij door de vier verschillende seizoenen heen, wat invloed heeft op de omgeving en de gameplay. De game is beschikbaar op PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc. Onlangs werden er ook hints gevonden naar de mogelijkheid dat het spel naar Nintendo Switch 2 komt.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Hey Baklap, stuur je vragen in voor YoPost!
PU.nl
Nieuws

Hey Baklap, stuur je vragen in voor YoPost!

En zie jezelf misschien in de volgende PU staan

De leukste tijd van de maand is weer aangebroken: jullie mogen massaal de inboxen, postvakjes en duivenhokken van de PU-redactie vol gooien met brieven voor YoPost!

Dus klim in de pen, stof je faxmachine af en zet de diepste levenslessen uit je cranium op papier. Dat mag over games, het blad zelf, deze website, het belang van thumbgrips op je controller of zelfs je nieuwe huisdier gaan. In dat laatste geval worden foto’s overigens altijd gewaardeerd. Afijn, je snapt het idee. Lul er lekker op los, en stuur ‘t naar ons op redactie@pu.nl. (Sorry, onze eigen faxmachine is stuk.)

En als je dan toch bezig bent, scoor dan ook direct een abonnement op het blad. Dan ploft ‘ie zo snel mogelijk bij je op de mat en kun je wellicht direct je hersenspinsels teruglezen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!