PU.nl
Nieuws
Schrijver voor Space Invaders-film gevonden
Vijf jaar na de aankondiging van een Space Invaders-film is een schrijver voor het script gevonden.
Het script voor de film wordt volgens Deadline geschreven door Greg Russo, die het nieuws daarna zelf retweette. Hij is ook de schrijver van de aankomende verfilming van Mortal Kombat, de Resident Evil-reboot en de aankomende Saints Row-film. De film wordt nog altijd geproduceerd door Akiva Goldsman, Joby Harold en Tory Tunnell.
In 2014 werd de verfilming van de klassieke arcadegame aangekondigd. In het spel schieten spelers buitenaardse wezens kapot. Hoe dat zich gaat vertalen naar een film, is vooralsnog niet bekend. Ook is niet duidelijk wanneer de film uit moet komen.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
15-07-2019 06:07
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >