PU.nl
Nieuws
Sindel voor Mortal Kombat 11 onthuld
Het aankomende dlc-personage Sindel voor Mortal Kombat 11 is onthuld.
Geestelijk vader Ed Boon gaf een eerste blik via Twitter, al is de illustratie nog wel heel duister. Sindel is het tweede dlc-personage die naar MK11 komt, nadat Shang Tsung op 18 juni verscheen. Een releasedatum voor Sindel is er nog niet.
Sindel debuteerde in 1995 in Mortal Kombat 3 en komt sindsdien regelmatig voor in MK-games. Ze regeert over een rijk genaamd Edenia en is de moeder van het speelbare personage Kitana. Ze staat vooral bekend om haar Banshee Scream, een schreeuw die dusdanig hard is dat het hoofd van een vijand kan exploderen.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
09-07-2019 06:07
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >