Sony geeft platinum beker en PlayStation 4-thema’s weg
Gamer.nl
Nieuws

Sony geeft platinum beker en PlayStation 4-thema’s weg

Sony geeft PlayStation 4-thema's weg voor de 2020 PlayStation Player Celebration. Daarnaast maken deelnemers kans op een echte platinum beker. Het bedrijf wil dat spelers meer games gaan spelen en meer trofeeën gaan winnen.

Om mee te doen moeten deelnemers hun aanmeldings-id opgeven op de site van PlayStation. Het is de bedoeling dat spelers als een community de doelen van Sony bereiken.

Watch on YouTube

Fase één begint al op 24 februari om 9:00 en bestaat uit het halen van 125.000 speelsessies en het verdienen van 500.000 trofeeën. Een speelsessie telt pas mee als een individu op z’n minst één uur lang het spel speelt. Dit mag ook verspreid over verschillende momenten. Verder telt elke trofee die de speler verdient mee in het totaal en multiplayer-trofeeën tellen dubbel (tot zes trofeeën per dag). De prijs voor het voltooien van dit doel bedraagt een exclusief, statisch PS4-thema.

Voor fase twee moeten deelnemers in totaal 375.000 games spelen en in totaal anderhalf miljoen trofeeën binnenhalen. Dit levert uiteindelijk vijf exclusieve PS4-avatars op.

In fase drie is de hoeveelheid games verhoogd naar 675.000 en moeten deelnemers 2,7 miljoen trofeeën verdienen. Als dat is gelukt krijgen alle deelnemers een exclusief dynamisch PlayStation 4-thema.

©GMRimport

Tot slot geeft Sony ook nog een platinum beker weg in combinatie met een PlayStation Store-voucher ter waarde van 90 euro en codes voor een aantal PlayStation 4-games. Sony graveert de aanmeldings-id van de winnaar in de beker. Om kans te maken op dit pakket moeten deelnemers op 17 maart om 12 uur naar de Playstation Player Celebration-pagina gaan en een prijsvraag beantwoorden.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Devil May Cry-regisseur zou graag remake ontwikkelen
Gamer.nl
Nieuws

Devil May Cry-regisseur zou graag remake ontwikkelen

Hideki Kamiya zou ook graag een remake van Viewtiful Joe maken

Hideki Kamiya, de regisseur van de allereerste Devil May Cry, heeft de wens uitgesproken om een remake van die game te ontwikkelen.

Dat liet hij weten in een video op zijn YouTube-kanaal. Daarin werd hem de vraag gesteld of hij aan een remake van Devil May Cry zou willen werken, waarop hij positief antwoordde. Ook lijkt het hem interessant om aan een remake van Viewtiful Joe te werken.

Devil May Cry verscheen in 2001 op de PlayStation 2. De ontwikkeling van de actiegame begon met de intentie om Resident Evil 4 te maken, maar al snel groeide het uit tot een compleet nieuw spel. Vietwiful Joe kwam in 2003 uit op de GameCube en biedt sidescrolling-actie.

Remakes van Devil May Cry en Viewtiful Joe van Kamiya lijken niet meer zo onwaarschijnlijk als voorheen. Kamiya is inmiddels al enige tijd vertrokken bij PlatinumGames en heeft zijn onafhankelijke ontwikkelstudio Clovers Inc. opgericht. Hij heeft de handen ineengeslagen met Capcom voor een vervolg op cultgame Okami. Capcom is ook de eigenaar van Devil May Cry en Viewtiful Joe.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen
Gamer.nl
Nieuws

Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen

Het zou om de grootste overname in de Nederlandse esports ooit gaan

De internationale esportsorganisatie Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen. De organisatie praat over de grootste overname in de Nederlandse esports ooit.

Het in 2018 opgerichte Team Gullit geldt als een van de meest succesvolle Nederlandse EA Sports FC-teams (voorheen Fifa). Zo heeft het team twee Europese kampioenschappen, de eChampions League en de Fifae World Cup gewonnen. De overname komt niet uit de lucht vallen: vorig jaar namen Team Liquid en Team Gullit al gezamenlij kdeel aan de Esports World Cup. Team Gullit zal voortaan uitkomen onder de naam Team Liquid.

Victor Goossens, co-CEO en oprichter van Team Liquid: “Team Gullit heeft iets bijzonders neergezet met hun vernieuwende en ondernemende aanpak. Ze combineren het opleiden van talent met sterke content, slimme marketing en een krachtige link met Ruud Gullit – een icoon in het Nederlandse voetbal. Hun hoofdkantoor in Alkmaar wordt een extra Team Liquid-hub in Nederland, een plek waar we spelers-bootcamps en fan-events tot leven brengen. We zijn trots dat ze nu onderdeel zijn van Team Liquid."

Ook Team Gullit-medeoprichter Schalk Stalman is enthousiast: “Toen Corné Dubelaar en ik Team Gullit oprichtten in 2018, dachten veel mensen dat het enkel voortkwam uit mijn persoonlijke passie voor EA FC. Maar ik heb altijd geloofd in de culturele en commerciële impact van gaming – en EA FC in het bijzonder – en deze overname bevestigt dat. In mijn ogen kan Team Gullit nog succesvoller worden onder de vleugels van Team Liquid, en als adviseur zal ik nauw betrokken blijven bij dat proces.”

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!