Splatoon 3-beelden doen de ronde op internet
PU.nl
Nieuws

Splatoon 3-beelden doen de ronde op internet

Op het internet zwerven een hoop beelden van Splatoon 3. Het spel komt pas vrijdag officieel uit, maar een handjevol spelers heeft hem al in handen.

Het Twitter-account Splatoon3Leaks heeft al meerdere beelden gedeeld van de campagne van de nieuwe Splatoon-game (via VGC). Sommige van die video's zijn reeds verwijderd na auteursrechtelijke claims. Volgens sommige gebruikers is de game gekraakt op pc, waardoor alle files inzichtelijk zijn. Op het internet zwerven zelfs al video's van het einde van de campagne.

Het is niet voor het eerst dat een Nintendo-game al voor release op straat ligt. Dat gebeurde eerder al bij Xenoblade Chronicles 3, Pokémon Legends: Arceus en Pokémon Brilliant Diamon & Shining Pearl. In 2020 verbrak Nintendo de banden met een Portugese website, omdat ze verantwoordelijk waren voor het lekken van informatie over Pokémon Sword en Pokémon Shield.

Splatoon 3 komt op 9 september uit op de Nintendo Switch. De game bevat drie hoofdmodi: Grondoorlog, Salmon Run en een nieuwe verhaalmodus genaamd Terugkeer van de Mammalianen. Nintendo heeft al laten weten dat de game na release zo'n twee jaar lang wordt ondersteund met nieuwe content. Elke drie maanden komt er een gratis seizoenscatalogus uit. Tegelijkertijd moeten er ook nieuwe wapens, toernooien en levels worden toegevoegd. Ook staat er grootschalige, betaalde downloadbare content op de planning, maar daar is nog geen verdere informatie over bekend.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Ubisoft stelt meerdere onaangekondigde games uit
PU.nl
Nieuws

Ubisoft stelt meerdere onaangekondigde games uit

Het bedrijf heeft hoge verwachtingen voor de komende jaren

Ubisoft heeft meerdere games die het nog niet officieel heeft aangekondigd intern uitgesteld.

Dat liet het bedrijf weten bij het bekendmaken van de fiscale kwartaalcijfers. Hoewel de uitgever niet aangaf om welke games het gaat, liet het wel weten dat het "enkele van onze grootste producties" zijn. Door deze games uit te stellen, "creëren we de beste voorwaarden voor succes", zo meent Ubisoft. Het bedrijf zag namelijk uiteindelijk ook voordeel in het eerdere uitstel van Assassin's Creed Shadows.

Door het uitstel van aankomende games verwacht het bedrijf in het fiscale jaar 2026-2027 (van 1 april 2026 tot en met 31 maart 2027) en het fiscale jaar 2027-2028 (van 1 april 2027 tot en met 31 maart 2028) "significante content binnen onze grootste merken" uit te brengen.

Er gaan al geruime tijd geruchten over meer Assassin's Creed-games en Far Cry-games. Het is dan ook aannemelijk dat sommige van deze uitgestelde spellen onder deze IP vallen. Het bedrijf hintte er daarnaast naar dat de uitgestelde games mogelijk ook onder de Rainbow Six-, The Division- en Ghost Recon-franchises kunnen vallen.

Tijdens het bekendmaken van de kwartaalcijfers liet Ubisoft weten dat het sinds september 2022 in totaal ongeveer drieduizend mensen heeft ontslagen. Het bedrijf gaf aan dat er meer ontslagen zullen volgen - de komende twee jaar wil het bedrijf daarmee 110 miljoen dollar uitsparen.

Ubisoft heeft geen verkoopcijfers van hun meest recente grote release - Assassin's Creed Shadows - naar buiten gebracht, maar liet wel weten dat de game "stevige activiteit- en betrokkenheidcijfers" behaalde. Zowel de AC- als Rainbow Six-franchises behaalden voor het vierde achtereenvolgende jaar ongeveer dertig miljoen actieve spelers. Far Cry staat op twintig miljoen actieve spelers per jaar.

Afgelopen maart bleek al dat Ubisoft en Tencent een nieuwe dochteronderneming hebben opgericht waarin de Assassin's Creed-, Rainbow Six- en Far Cry-franchises in onder worden gebracht. Ontwikkelteams uit Montreal, Quebec, Sherbrooke, Barcelona, Saguenay en Sofia die aan de Rainbow Six-, Assassin's Creed- en Far Cry-franchises werken maken ook onderdeel uit van deze dochteronderneming.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Prince of Persia: The Sands of Time-remake verschijnt voor april 2026
PU.nl
Nieuws

Prince of Persia: The Sands of Time-remake verschijnt voor april 2026

Ergens gedurende de eerste drie maanden van het jaar

De remake van Prince of Persia: The Sands of Time die al geruime tijd in ontwikkeling is moet ergens voor april 2026 uitkomen.

Dat heeft Ubisoft gemeld tijdens het bekendmaken van de fiscale kwartaalcijfers van het bedrijf. Het liet daarbij weten dat de game in het fiscale jaar 2025-2026 uitkomt, dat op 31 maart 2026 afloopt. Voorheen gaf de uitgever aan dat het spel ergens in 2026 uit zou komen, dus nu is bekend dat dit ergens in de eerste drie maanden van het jaar gebeurt.

De remake van The Sands of Time werd in 2020 aangekondigd en is sindsdien al meerdere malen uitgesteld. Het spel was in ontwikkeling bij de studio's Ubisoft Pune en Ubisoft Mumbai. De ontwikkeling werd daarna doorgegeven aan Ubisoft Montreal en is toen opnieuw begonnen. Inmiddels is duidelijk dat ook Ubisoft Toronto meewerkt aan de game.

Prince of Persia: The Sands of Time verscheen in 2003 en wordt nog altijd gezien als een van de beste delen in de reeks. In het spel kan de prins gebruikmaken van een zandloper die de tijd manipuleert. Op die manier kunnen spelers wanneer ze een fout maken tijdens platformsecties of gevechten de tijd kort terugspoelen en een nieuwe poging wagen. Naast de soepele gameplay viel ook het verhaal bij veel gamers in de smaak.

Ubisoft heeft overigens ook aangekondigd dat het meerdere onaangekondigde games heeft uitgesteld. Lees daar meer over in een ander nieuwtje op PU.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!