PU.nl
Nieuws
Star Wars Jedi: Fallen Order wordt op 13 april onthuld
Electronic Arts toont de nieuwe game Star Wars Jedi: Fallen Order voor het eerst op 13 april.
Dat liet de uitgever weten via Twitter. De game wordt onthuld op de Star Wars Celeberation in Chicago. Hier toont EA meestal voor het eerst zijn nieuwe Star Wars-games. De game wordt via een panel onthuld.
Er is nog weinig bekend over de actiegame, alleen dat het ontwikkeld wordt door Respawn Entertainment - bekend van Apex Legends en Titanfall - en dat het dit najaar uit moet komen. Volgens geruchten speelt de game zich vijf jaar na Revenge of the Sith af.
In de video in de tweet worden wat meer details gegeven. Zo speelt een "Padawan die Order 66 overleeft" de hoofdrol en verken je "het universum in de tijd na de val van de Jedi Order".
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
28-02-2019 06:02
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >