Super Nintendo World Osaka sluit opnieuw de deuren
Gamer.nl
Nieuws

Super Nintendo World Osaka sluit opnieuw de deuren

Super Nintendo World in Universal Studios Japan sluit opnieuw de deuren vanwege een toenemend aantal Corona-besmettingen.

Het park ging vorig maand (18 maart) open en moet de deuren nu dus alweer sluiten, weliswaar tijdelijk. Het park gaat uit voorzorg dicht om verdere verspreiding van het Corona-virus te voorkomen. Kort voor het sluiten van het pretpark werd de noodtoestand uitgeroepen in de Japanse steden Osake en Tokyo.

De opening van het pretpark in Osaka stond gepland voor afgelopen zomer, maar werd uitgesteld naar februari 2021. Ook die datum werd verplaatst naar 18 maart. Naast de Japanse locatie wordt er ook gewerkt aan een park in Orlando, Verenigde Staten. Die opening lijkt te zijn uitgesteld naar 2025.

Super Nintendo World is een pretpark gebaseerd op de Super Mario-games. Zo zijn er attracties op basis van Mario Kart en zijn delen uit het Mushroom Kingdom nagebouwd.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen
Gamer.nl
Nieuws

Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen

Moeten we tot 2027 wachten op het derde seizoen?

De opnames voor het derde seizoen van HBO-serie The Last of Us gaan mogelijk pas volgend jaar van start.

Hoewel er eerder al geruchten gingen dat de opnames van het derde seizoen later dit jaar zouden starten, lijkt dit nu niet meer te kloppen. In een interview met Variety liet Isabela Merced, die Dina speelt in de serie, het volgende weten over de opnames: "Ik denk dat dit volgend jaar plaatsvindt."

Tussen de uitzendingen van het eerste en tweede seizoen van The Last of Us zaten iets meer dan twee jaren. Het tweede seizoen van de serie is nu gaande. Mochten de opnames volgend jaar beginnen, dan is er een aanzienlijke kans dat het derde seizoen pas in 2027 wordt uitgezonden.

Er zijn tot nu toe vier afleveringen van het tweede The Last of Us-seizoen verschenen. Er volgen er nog drie. De vijfde aflevering komt in de nacht van aanstaande maandag op zondag online.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Cuphead-ontwikkelaar zoekt programmeur voor nieuwe game
Gamer.nl
Nieuws

Cuphead-ontwikkelaar zoekt programmeur voor nieuwe game

Er zijn nog geen details bekend over het volgende spel van de studio

Studio MDHR, de ontwikkelaar van Cuphead, heeft een vacature uitstaan voor een programmeur die aan een nieuwe game kan werken.

Studio MDHR deelde onlangs een vacature voor de positie van een senior Unity-programmeur die ervaring heeft met het ontwikkelen van games rondom actie, vijanden en eindbazen. In de vacature valt te lezen dat iemand gezocht wordt die "ons kan helpen met het creëren van de fundering van ons grote nieuwe project".

Waar Studio MDHR precies aan werkt is op moment van schrijven niet bekend. Voorgaande spel Cuphead en diens uitbreiding staan bekend om de pittige platform- en schietgameplay. De originele eindbazen en de unieke grafische stijl doen denken aan tekenfilms uit het begin van de vorige eeuw. Er is ook een Netflix-animatieserie verschenen gebaseerd op Cuphead.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!