Switch-versie No Man’s Sky wordt niet uitgesloten
PU.nl
Nieuws

Switch-versie No Man’s Sky wordt niet uitgesloten

De ontwikkelaars van No Man’s Sky, Hello Games, sluiten een Switch-versie niet uit.

No Man’s Sky was oorspronkelijk verschenen voor pc en PS4 en is later ook uitgebracht op de Xbox One. Van de huidige consoles is alleen de Switch nog niet aan de beurt geweest.

Sean Murray laat in een interview over de aankomende update van de ruimtegame weten dat hij zeker over een Switch-versie heeft nagedacht. "Het is super interessant. Ik houd van de Switch. We zijn natuurlijk druk bezig met onze huidige doelen, maar we hebben veel optimalisatiewerk gedaan voor de game op PlayStation VR. Ik ben geïnteresseerd om te kijken wat er mogelijk is. Op dit moment zijn we echter erg druk bezig."

De update van No Man’s Sky, genaamd Beyond, zorgt ervoor dat de game ook te spelen is op de vr-headsets, betere online multiplayer beschikbaar is en bevat vele andere veranderingen. De update komt op 14 augustus uit voor alle platforms.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Deze games verdwijnen binnenkort van PlayStation Plus Extra
PU.nl
Nieuws

Deze games verdwijnen binnenkort van PlayStation Plus Extra

O.a. Monster Hunter Rise, Rogue Legacy 2 en Inscryption

Het is van een zestal games bekend dat ze binnenkort uit de line-up van PlayStation Plus Extra verdwijnen.

De spellen zijn te zien in het Last Chance to Play-menu op PlayStation-consoles (via Eurogamer), waarmee wordt aangegeven dat ze binnen enkele weken - waarschijnlijk begin juni - van de dienst verdwijnen. Het gaat om de volgende games:

  • Monster Hunter Rise

  • Rogue Legacy 2

  • Inscryption

  • After Us

  • Kayak VR: Mirage

  • Avicii Invector

Dat betekent dat PS Plus Essential- of Premium-abonnees die een van deze titels nog kosteloos willen spelen, dat zo snel mogelijk moeten doen.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Death Stranding 2-wereldtournee doet verschillende steden aan
PU.nl
Nieuws

Death Stranding 2-wereldtournee doet verschillende steden aan

Niet te verwarren met de muziekconcerten rondom Death Stranding

Kojima Productions heeft afgelopen week Death Stranding World Strand Tour 2 aangekondigd, een tournee die twaalf wereldsteden aandoet en waarmee de aanstaande release van Death Stranding 2: On the Beach wordt gevierd.

Veel details over wat bezoekers kunnen verwachten zijn er nog niet, behalve dat het een viering moet worden van "alles rondom Death Stranding, met speciale gasten en gebeurtenissen op elke locatie".

Op 8 juni wordt de eerste editie in Los Angeles gehouden - de dag na de Summer Game Fest Kick-Off Live-show - en vervolgens worden er de rest van de zomer en het najaar plekken als Tokio, Parijs, Londen, Shanghai, Sao Paulo en Sydney bezocht. Nederlandse of Belgische steden zitten er niet bij. Meer details worden binnenkort onthuld.

Overigens moet deze tournee niet verward worden met de Death Stranding: Strands of Harmony World Tour, een tournee die specifiek draait om de muziek uit de games die dit en volgend jaar verschillende internationale steden aan doet.

Death Stranding 2: On the Beach komt op 26 juni naar PlayStation 5. Diverse acteurs en actrices uit de eerste Death Stranding keren terug, waaronder Léa Seydoux, Norman Reedus en Troy Baker. Ook Shioli Kutsuna en Elle Fanning hebben rollen in de game. Lees hier een aantal pas naar buiten gekomen details over de game.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!