Take-Two richt nieuwe studio op voor Kerbal Space Program 2-ontwikkeling
PU.nl
Nieuws

Take-Two richt nieuwe studio op voor Kerbal Space Program 2-ontwikkeling

Private Division, een dochterbedrijf van Take-Two, heeft een nieuwe studio geopend die zich volledig richt op de ontwikkeling van Kerbal Space Program 2.

Kerbal Space Program 2 werd vorig jaar aangekondigd en samen door Private Division en Star Theory Games ontwikkeld. De ontwikkeling van het spel gaat nu volledig naar de nieuwe, nog naamloze studio die opgericht is. Star Theory-directeur Jeremy Ables, creative director Nate Simpson en hoofdproducent Nate Robinson vertrekken ook naar de studio.

Het vervolg op de geprezen simulatiegame waarin spelers hun eigen raket bouwen om door de ruimte te reizen biedt nog meer mogelijkheden om een ruimteprogramma te bouwen. Spelers kunnen in dit vervolg kolonies creëren om materialen te verzamelen. Deze kolonies worden steeds slimmer en kunnen op een gegeven moment hun eigen technologie bouwen en daarmee verder de sterren verkennen. Ook intergalactische ruimtereizen zijn mogelijk.

Kerbal Space Program 2 moet ergens het het fiscale jaar 2021, dat loopt van 1 april 2020 tot en met 31 maart 2021, uitkomen op pc, PlayStation 4 en Xbox One.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Voormalige Ronimo-ontwikkelaars brengen Nubs! Arena uit, is tijdelijk gratis
PU.nl
Nieuws

Voormalige Ronimo-ontwikkelaars brengen Nubs! Arena uit, is tijdelijk gratis

Claim de game geheel gratis voor 16 mei om 15:00 uur

De Nederlandse studio Rangatang - waaronder enkele mensen die bij Ronimo Games aan Awesomenauts werkten - en de Belgische studio Glowfish Interactive hebben samen een nieuwe game genaamd Nubs! Arena uitgebracht.

Het gaat om een chaotische multiplayer-brawler waarin vier tot en met twintig spelers het met elkaar uitvechten en daar allerlei power-ups voor gebruiken. De game kan zowel online als lokaal (met z'n vieren_ gespeeld worden. Daarbij wordt er bij elk potje progressie geboekt doormiddel van diverse abilities, wat de game een roguelite randje geeft.

Een uniek element is dat spelers die af zijn in een ster te veranderen. Dit geeft mensen tijdelijk de kans te respawnen, maar wanneer tegenstanders hen weten te pakken zijn spelers echt af.

Nubs! Arena is vandaag uitgekomen op Steam en volledig gratis wanneer hij binnen de eerste 24 uur geclaimd wordt - oftewel voor 16 mei 15:00 uur. Wanneer de game binnen deze tijd geclaimd wordt mag men het spel gratis houden.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Star Wars Outlaws-dlc A Pirate's Fortune en gratis update nu beschikbaar
PU.nl
Nieuws

Star Wars Outlaws-dlc A Pirate's Fortune en gratis update nu beschikbaar

Het is nu ook mogelijk om vrij in het rond te schieten op de speeder

Ubisoft heeft vandaag A Pirate's Fortune - een nieuwe uitbreiding voor Star Wars Outlaws - en een gratis update voor game uitgebracht.

"Ga op een mysterieus avontuur met Kay en Nix om het Khepi-systeem te verkennen en kom er achter wat het betekent om een echte leider te zijn", zo luidt de beschrijving van de betaalde dlc. "Werk samen met de legendarische piraat Hondo Ohnaka en neem het op tegen Stinger Tash en haar Rokana Raiders terwijl je de Khepi Tomb infiltreert en de geheimen en verborgen schatten aldaar ontdekt. Onderwijl verken je de Miyuki Trade League, waar nieuwe beloningen voor de Trailblazer op je staan te wachten in ruil voor het smokkelen van gevaarlijke goederen."

Daarnaast is dus de gratis 'title update 1.6' uitgekomen. Een van de grootste wijzigingen is dat spelers wanneer ze op de speeder rijden nu vrij in het rond kunnen schieten. Ook kan men op elk moment tussen Kay's blaster en opgepakte wapens schakelen. Daarnaast ontvangt iedereen cosmetische items gebaseerd op Star Wars: Skeleton Crew, waaronder een outfit voor Nix, een Trophy voor de speeder en een Trinket voor zowel de speeder als de Trailblazer. De volledige inhoud van de update is hier te vinden.

Star Wars Outlaws verscheen afgelopen zomer voor PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc en komt op 4 september naar Nintendo Switch 2. De game draait om Kay Vess, een relatieve nieuweling in de onderwereld die al van kleins af aan voor haarzelf en de schattige Merqaal Nix zorgt. De game speelt zich af tussen Episode 5 en Episode 6 van de Star Wars-films, wat betekent dat de burgeroorlog tussen de Empire en de Rebellion in volle gang is.

Dunke van Boekel gaf een 80 aan Star Wars Outlaws in de review: "Star Wars Outlaws toornt niet aan de formule van een gemiddelde openwereldgame. Toch voert Massive Entertainment genoeg veranderingen door die leiden tot een verfrissende ervaring."

Watch on YouTube
View post on X
View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!