PU.nl
Nieuws
The Outer Worlds krijgt volgend jaar verhalende dlc
The Outer Worlds krijgt ergens in 2020 verhalende downloadbare content.
Dat heeft ontwikkelaar Obsidian bevestigd in een nieuw bericht op het officiële forum. In een bericht om mensen te bedanken voor het stemmen op de game voor The Game Awards, meldt het bedrijf het nieuws.
"De reis is nog niet afgelopen", aldus Obsidian. "We vinden het geweldig om aan te kunnen kondigen dat we het verhaal volgend jaar met dlc uitbreiden!"
Er zijn nog geen details over de dlc bekend. Zo is niet duidelijk of de uitbreiding nieuwe gebieden aan de game toevoegt, en op wat voor manier het verhaal wordt voortgezet.
The Outer Worlds is nu beschikbaar op pc, PlayStation 4 en Xbox One. Begin volgend jaar komt de game ook naar Switch.
©GMRimport
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
16-12-2019 07:12
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >