Tijdreizen nog steeds mogelijk in Animal Crossing: New Horizons
Gamer.nl
Nieuws

Tijdreizen nog steeds mogelijk in Animal Crossing: New Horizons

Het is blijkbaar nog steeds mogelijk om door de tijd heen te reizen in Animal Crossing: New Horizons. Dat maakte YouTube-kanaal GameXplain onlangs bekend.

Tijdreizen is een veelgebruikte ‘cheat’ in de Animal Crossing-franchise, vooral onder spelers die minder tijd hebben om hun eiland te bezoeken en daardoor festivals en seizoensgebonden-voorwerpen missen. Eerder maakte Nintendo bekend geen Cloud-saves te ondersteunen om valsspelen met de tijd te voorkomen, maar het lijkt erop dat het nog steeds mogelijk is.

Om door de tijd te reizen hoef je volgens

Watch on YouTube

alleen maar de tijd en datum op de Nintendo Switch te veranderen. Het lijkt er zelfs op dat er geen consequenties voor het tijdreizen zijn. De mol Resetti, die normaal spelers berispt voor het niet opslaan of resetten van de game, zit niet meer in New Horizons.

Animal Crossing: New Horizons komt 20 maart uit op de Nintendo Switch. Lees hier onze review over de game.

©GMRimport

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Death Stranding 2: On the Beach is 'goud gegaan'
Gamer.nl
Nieuws

Death Stranding 2: On the Beach is 'goud gegaan'

De game verschijnt op 26 juni voor PlayStation 5

Het aankomende Death Stranding 2: On the Beach is 'goud gegaan' - oftewel de ontwikkeling is zo goed als afgerond.

Dat liet Kojima Productions via social media weten. De term 'goud gaan' houdt in dat er een nagenoeg afgewerkte versie van de game klaarligt om gedrukt te worden. Tegenwoordig is het echter geen garantie dat het werk van ontwikkelaars er helemaal op zit; vaak wordt er nog gewerkt aan diverse patches.

Gisteren kwamen er overigens veel nieuwe gameplaybeelden en details van Death Stranding 2 naar buiten. Zo blijkt dat het vervolg een stuk uitgebreider wordt dan het origineel op het gebied van gameplay, met meer opties voor stealth en gevechten. De game speelt zich daarbij niet langer in de VS - of de 'United Cities of America' af, maar in Mexico en Australië, waarbij het grootste gedeelte van de game in laatstgenoemde land is gesitueerd.

Bedenker Hideo Kojima liet daarnaast ook weten dat hij een concept voor een derde Death Stranding-game heeft bedacht, maar dat hij de game niet zelf zal maken. Wel oppert hij de mogelijkheid dat een andere ontwikkelaar er mee aan de slag gaat. Dat is geen hele opmerkelijke keuze: de Metal Gear-bedenker is 61 jaar oud en heeft de komende jaren genoeg op de planning staan, waaronder een Death Stranding-film, de horrorgame OD en de spionagethriller Physint.

Hoe dan ook is het eerst tijd voor de release van Death Stranding 2: On the Beach. De game komt op 26 juni naar PlayStation 5, al geeft een deluxe editie twee dagen eerder toegang. Diverse acteurs en actrices uit de eerste Death Stranding keren terug, waaronder Léa Seydoux, Norman Reedus en Troy Baker. Ook Shioli Kutsuna en Elle Fanning hebben rollen in de game. 

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Tower-defensegame Rift Riff van Adriaan de Jongh verschijnt vandaag
Gamer.nl
Nieuws

Tower-defensegame Rift Riff van Adriaan de Jongh verschijnt vandaag

Verkrijgbaar via Steam

Rift Riff, de nieuwe tower-defensegame van de onafhankelijke Nederlandse ontwikkelaar Adriaan de Jongh, is vanaf vandaag verkrijgbaar.

De game, die De Jongh samen met Sim Kaart, Matthijs Koster, Franz LaZerte en Professional Panda ontwikkelt, is vanaf vandaag op Steam verkrijgbaar. In Rift Riff bouwen spelers hun zelfgekozen torens op vooraf bepaalde plekken om golven aan monsters tegen te houden.

Door monsters te verslaan verkrijgen spelers sap om nog meer torens te bouwen tijdens en na gevechten. Daarnaast speelt men zogeheten prisma's vrij, waarmee nieuwe werelden bereikt kunnen worden en nog meer torens vrijgespeeld kunnen worden.

Rift Riff bevat op release vijftien spelwerelden met dertig scenario's (en voor elke scenario een extra uitdaging), vijfentwintig monsters - waaronder enkele bazen en meer content. Dat moet resulteren in tien à vijftien uur aan gameplay.

De Jongh is bekend van eerder verschenen spellen als Hidden Folks, Fingle, Secret Shuffle en Wurdweb. Hij leerde zichzelf games te coderen en richtte in 2011 ontwikkelaar Game Oven op. Nadat de studio in sloot werkte hij samen met verschillende mensen aan allerlei projecten. Op die manier is ook Rift Riff ontstaan. De Jongh richtte ook de Dutch Game Industry Directory op, waarin alle games en gamebedrijven uit Nederland worden bijgehouden.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!