PU.nl
Nieuws
Verfilming van Minecraft is uitgesteld
De film gebaseerd op de populaire Minecraft-franchise is uitgesteld.
Dat meldt The Hollywood Reporter. De film had eigenlijk op 4 maart 2022 uit moeten komen. Het coronavirus heeft er echter voor gezorgd dat de film later uitkomt - een nieuwe datum is nog niet bekend. Andere films van Warner Bros., zoals The Batman en The Matrix 4, zijn eerder ook al uitgesteld.
Zoals al eerder werd uitgelekt, draait de film om een tienermeisje en een groep avonturiers die de blokkerige Overworld moeten reden van de Ender Dragon. Peter Sollet, bekend van Nick and Nora's Infinite Playlist, regisseert de film nu nadat Rob McElhenney begin vorig jaar stopte.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
07-10-2020 13:10
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >