Videoclip van Ed Sheerans Pokémon-nummer uitgebracht
Gamer.nl
Nieuws

Videoclip van Ed Sheerans Pokémon-nummer uitgebracht

Ed Sheeran heeft een videoclip uitgebracht waarin het complete Pokémon-nummer dat hij heeft gemaakt te horen is.

Eerder deze week hintte de muzikant al naar het nummer, genaamd Celestial, en hieronder is de uiteindelijke videoclip te bekijken en het hele nummer te horen. In de muziekvideo zijn pokémon zoals Pikachu en Charizard te zien. 

Ook aangekondigd is dat het nummer in het later dit jaar te verschijnen Pokémon Scarlet en Violet te horen zal zijn, al is niet duidelijk in wat voor vorm precies.

Sheeran heeft eerder al toegegeven een grote fan van Pokémon te zijn. Zo zou hij gedurende een van zijn eerste tours tijdens het wachten Pokémon Red hebben gespeeld.

De nieuwste Pokémon-games, Pokémon Scarlet en Pokémon Violet, komen op 18 november uit op de Nintendo Switch. De game speelt zich af in de Paldea-regio, een volledig open wereld waarin spelers zelf de volgorde van Gyms kunnen bepalen.

Spelers studeren in de games aan een universiteit. Afhankelijk van welke game gekocht worden, studeert men aan Naranja Academy of Uva Academy. Een ander belangrijk element van het verhaal is zogenaamde schattenjachten om aan mee te doen.

Ook uniek aan de game is dat spelers de gehele game met een Legendary Pokémon doorbrengen: Miraidon of Koraidon. Deze Pokémon passen zich aan afhankelijk van de acties die spelers willen ondernemen - zo kan er op gereden en gevlogen worden.

Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Verdwenen Destiny 2-content levert Bungie problemen in rechtszaak op
Gamer.nl
Nieuws

Verdwenen Destiny 2-content levert Bungie problemen in rechtszaak op

Bungie kan niet meer bewijzen dat Red War niet gestolen is van een schrijver

Destiny 2-ontwikkelaar Bungie wil een aanklacht die tegen het bedrijf loopt teniet laten verklaren, maar dat lukt niet. De studio kan namelijk geen tegenbewijs leveren - de content waar het om gaat zit niet meer in de game.

Afgelopen jaar klaagde schrijver Matthew Kelsey Martineau Bungie aan. Hij claimde dat de Red Legion-verhaallijn direct gestolen is uit zijn schrijfwerk dat vier jaar voordat Destiny 2 uitkwam al op zijn WordPress-website stond.

Sindsdien heeft Bungie verzocht of de zaak teniet verklaard kan worden (via The Game Post). De voorbeelden die Martineau aangaf in zijn aanklacht zouden namelijk genoeg verschillen van de gebeurtenissen in Destiny 2. Er is alleen één probleem: Bungie kan dit niet meer bewijzen.

Het gaat namelijk vooral om content uit de Red War-campagne en downloadbare content Curse of Osiris. Deze content is echter al geruime tijd uit de liveservicegame gehaald en in de 'Content Vault' geplaatst. Blijkbaar betekent dit niet alleen dat spelers niet meer bij deze content kunnen, maar ook Bungie zelf niet.

De rechter heeft het verzoek van Bungie om de rechtszaak te laten vallen dan ook teniet gedaan. Bungie heeft wel geprobeerd om hun punt te bewijzen door gameplayvideo's van de betreffende content te leveren, maar dit was volgens de rechter niet afdoende bewijsmateriaal. De aanklacht blijft dus staan.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Assassin's Creed Mirage en Rainbow Six Siege in één adem met Switch 2 genoemd
Gamer.nl
Nieuws

Assassin's Creed Mirage en Rainbow Six Siege in één adem met Switch 2 genoemd

Ubisoft vraagt gamers welke games ze op de console willen spelen

Ubisoft is mogelijk ook van plan om Rainbow Six Siege en Assassin's Creed Mirage naar Nintendo Switch 2 te brengen.

De Braziliaanse tak van Ubisoft vroeg onlangs op social media welke games toekomstige Switch 2-eigenaren graag op de console zouden zien. Daarbij werd een illustratie gepost van vier games: Star Wars Outlaws, Assassin's Creed Shadows, Assassin's Creed Mirage en Rainbow Six Siege.

Het is al bevestigd dat Star Wars Outlaws naar Nintendo Switch 2 komt - om precies te zijn op 4 september. Daarnaast werd onlangs een Switch 2-versie van Assassin's Creed Shadows vermeld door PEGI, de Europese organisatie verantwoordelijk voor leeftijdsclassificaties. Het is wel voor het eerst dat Rainbow Six Siege en Assassin's Creed Mirage in combinatie met Switch 2 worden genoemd.

Natuurlijk hoeft de illustratie op social media niets te betekenen - het zijn simpelweg een aantal games van Ubisoft, gecombineerd met een vraag welke spellen gamers graag op de Switch 2 zouden willen zien. Tegelijkertijd hint het mogelijk naar de toekomstplannen van het bedrijf voor Nintendo's aankomende console. Er gingen eerder al geruchten dat Ubisoft veel Switch 2-games op de planning heeft staan.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!