PU.nl
Nieuws
Wereldtournee voor Death Stranding aangekondigd
Kojima Productions heeft een 'wereldtournee' voor Death Stranding aangekondigd.
Wat de wereldtournee precies inhoudt is nog niet bekend; details volgen nog. Wel is duidelijk dat de tournee de steden Parijs, Londen, Berlijn, New York, San Francisco, Tokio, Osaka, Singapore, Taipei en Seoul aandoet. Ook zou Hideo Kojima op elk evenement aanwezig zijn.
De tour begint op 30 oktober in Parijs. Waarschijnlijk is het een promotioneel evenement waarbij de game alvast gespeeld kan worden.
Death Stranding is de nieuwe game van Hideo Kojima, de ontwikkelaar van de Metal Gear-reeks. Het spel komt op 8 november exclusief uit op PlayStation 4. Acteurs en actrices als Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux en Troy Baker hebben rollen in het spel.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
10-10-2019 06:10
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >