Xbox Series X ontvangt mogelijk Wolfenstein- en Arkane-collecties
PU.nl
Nieuws

Xbox Series X ontvangt mogelijk Wolfenstein- en Arkane-collecties

Er komen mogelijk collecties voor Wolfenstein en games van Arkane Studios naar Xbox Series X en Series S.

Op de website van de Amerikaanse leeftijdsclassificatie-instantie ESRB worden twee nieuwe collecties specifiek voor Xbox Series X/S genoemd. De eerste is Wolfenstein Alt History Collection en lijkt de vier Wolfenstein-games die MachineGames deze generatie heeft ontwikkeld te bevatten. Dat zijn Wolfenstein: The New Order, Wolfenstein: The Old Blood, Wolfenstein 2: The New Colossus en Wolfenstein: Youngblood.

De tweede collectie is de Dishonored en Prey Arkane Collection en lijkt de spellen die Arkane deze generatie heeft ontwikkeld te bundelen. De beschrijving praat over vier spellen maar noemt de spellen niet bij naam. Vermoedelijk gaat het om Dishonored en diens vervolg, Dishonored: Death of the Outsider en Prey.

Meer informatie wordt niet gegeven over de collecties. Mogelijk worden ze op een later moment officieel onthuld. Microsoft kocht een paar weken geleden de uitgever van deze spellen, ZeniMax Media en dus Bethesda Softworks, over voor 7,5 miljard dollar. Het zou dus geen verrassing zijn als de collecties alleen op de Xbox-consoles verschijnen.

©GMRimport

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Actievolle bezorggame Deliver At All Costs nu verkrijgbaar
PU.nl
Nieuws

Actievolle bezorggame Deliver At All Costs nu verkrijgbaar

Voor pc, PlayStation 5 en Xbox Series-consoles

De isometrische actiegame Deliver At All Costs is vanaf vandaag verkrijgbaar en dus is er een launchtrailer uitgebracht.

De game laat spelers in de huid kruipen van Winston Green, een koerier van 'onconventionele' goederen. Het spel is daarbij in het jaar 1959 gesitueerd, wat zich uit in een authentieke sfeer met een passende soundtrack en radiospotjes. Spelers zetten in de game alles op alles om allerlei goederen naar hun plaats van bestemming te brengen. Daarbij zijn er vernietigbare omgevingen, wat voor nog meer chaos tijdens de ritjes zorgt.

Deliver At All Costs is verkrijgbaar voor PlayStation 5, Xbox Series X en S, Steam en Epic Games Store. In laatstgenoemde winkel is de game vanaf vandaag een week lang gratis te claimen. Het gaat om de debuuttitel van de Zweedse studio Far Out Games. Konami geeft het spel uit.

Op PU geven we overigens de PlayStation 5-versie van Deliver At All Costs weg. Hier lees je hoe je kans maakt op de game.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Jason Momoa en Roman Reigns spelen mogelijk in nieuwe Street Fighter-film
PU.nl
Nieuws

Jason Momoa en Roman Reigns spelen mogelijk in nieuwe Street Fighter-film

Ook Noah Centineo en Andrew Koji zouden in gesprek zijn

Meerdere acteurs en worstelaars, waaronder Jason Momoa en Roman Reigns, zijn in gesprek voor mogelijke rollen in de aankomende Street Fighter-film.

Dat meldt Deadline. Naast Momoa (A Minecraft Movie, Game of Thrones, Aquaman), en Roman Reigns (WWE, Fast & Furious presents: Hobbs & Shaw) gaan mogelijk ook Noah Centineo (Warfare) en Andrew Koji (Bullet Train) in de film spelen. Kitao Sakurai (Bad Trip) neemt de regie op zich.

Verdere concrete details over de live-action film zijn er nog niet. Wel bleek begin dit jaar dat de eerder aangekondigde premièredatum van 20 maart 2026 nog haalbaar is, al is niet duidelijk of dat nog steeds het geval is. Capcom, de ontwikkelaar en uitgever van de gamereeks, is wel betrokken bij de verfilming.

Er zijn al vaker (animatie)films gebaseerd op Street Fighter uitgekomen. Een van de bekendere voorbeelden is de in 1994 verschenen gelijknamige film met Jean-Claude van Damme als Guile en wijlen Raúl Juliá als M. Bison. In 2009 verscheen Street Fighter: The Legend of Chun-Li, met Kristin Kreuk als Chun-Li.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!