PU.nl
Nieuws
Zes dingen die mensen moeten weten over Outriders
In een nieuwe video vertelt ontwikkelaar People Can Fly meer over hun aankomende actiegame Outriders.
Voor E3 werd er door uitgever Square Enix al gehint naar Outriders en de game van de makers van Bulletstorm en Gears of War: Judgment werd tijdens E3 onthuld.
De eerste trailer tijdens E3 toont drie personages in een vernield landschap. Spelers kunnen hun eigen 'Outrider' maken op zoek naar de bron van een mysterieus signaal. In totaal kan de game met drie spelers tegelijk gespeeld worden.
Meer informatie - inclusief gameplay - ontbreekt echter nog, maar People Can Fly vertelt wat meer over de game in onderstaande video. De game komt in de zomer van 2020 naar pc, Xbox One en PS4.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
19-06-2019 06:06
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >