PU.nl
Nieuws
Overwatch 2-set uitgesteld vanwege Activision Blizzard-controverse
Lego heeft een nieuwe Overwatch-set uitgesteld terwijl het de samenwerking met Activision Blizzard evalueert. Dit naar aanleiding van de berichten over de giftige werksituatie bij de uitgever.
De 'Titan'-set bevat Tracer en Mei in Lego-vorm en had begin februari moeten lanceren. Lego laat echter via Brickfan weten dat het op dit moment de samenwerking met het bedrijf evalueert en de release van Lego Overwatch-producten pauzeert.
Activision Blizzard is onder vuur komen te liggen vanwege giftig werkgedrag en seksuele intimidatie op de werkvloer. De staat Californië heeft het bedrijf aangeklaagd. Vorig jaar bleek daarnaast dat CEO Bobby Kotick van de situatie afwist, maar niets deed om het op te lossen.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
12-01-2022 07:01
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >