Corsair onthult PCIe 4.0-ssd's met volumes tot en met 8 TB
Gamer.nl
Nieuws

Corsair onthult PCIe 4.0-ssd's met volumes tot en met 8 TB

De nieuwe MP600 Pro NH-reeks van Corsair biedt PCIe 4.0-ssd's met volumes die oplopen tot maar liefst 8 TB.

De MP600 Pro NH-ssd's bieden leessnelheden tot 7.000 MB/s en schrijfsnelheden tot 6.500 MB/s, waarbij vooral het laatste enigszins afhankelijk is van het opslagvolume. Het 4 TB-model lijkt daarbij de hoogste snelheden te beloven, waar het model op 500 GB het traagst blijkt. In de beste gevallen bieden de ssd's willekeurige leesprestaties van 1,2 miljoen IOPS; willekeurig schrijven topt af op 1 miljoen IOPS.

Elk van de schijven is opgebouwd uit 3D TLC NAND-chips, aangestuurd door de Phsion E18-controller. In tegenstelling tot veel recente ssd's van Corsair wordt de reeks (nog) niet geleverd met een eigen, optionele hittegeleider. Het aanbod en de respectievelijke adviesprijzen in euro's is als volgt:

  • MP600 Pro NH 500 GB - 94,99 euro

  • MP600 Pro NH 1 TB - 144,99 euro

  • MP600 Pro NH 2 TB - 274,99 euro

  • MP600 Pro NH 4 TB - 689,99 euro

  • MP600 Pro NH 8 TB - 1.394,99 euro

Met de nieuwe MP600 Pro NH-ssd's biedt Corsair voor het eerst concurrentie tegenover Sabrent. Tot voor kort was Sabrent de enige partij die PCIe 4.0 NVMe-ssd's van boven de 4 TB aan consumenten leverde met de Rocket 4 Plus-serie. Het model met 8 TB aan opslag kent bij Sabrent een adviesprijs van 1.499 dollar. De schijf wordt daarentegen nauwelijks tot niet verkocht in de Benelux.

©GMRimport


Gelijktijdig met de MP600 Pro NH-ssd's zijn ook twee nieuwe MP600 GS-ssd's verschenen, als Corsairs nieuw middensegment, vooral bedoeld voor laptops. De maximale lees- en schrijfsnelheden bedragen hier 4.800 MB/s en 3.900 MB/s, te danken aan de minder luxe en DRAM-loze Phison E21T-controller. Het MP600 GS-aanbod is momenteel als volgt:

  • MP600 GS 500 GB - 74,99 euro

  • MP600 GS 1 TB - 124,99 euro

Beide nieuwe MP600-reeksen komen met vijf jaar fabrieksgarantie vanuit Corsair.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
We geven MotoGP 25 weg voor de PS5
Gamer.nl
Nieuws

We geven MotoGP 25 weg voor de PS5

Vroemmmmmm

Voel je de wind al door je haren blazen, terwijl je rondscheurt op een motor? We mogen hopen van niet, want motorrijden zonder helm is levensgevaarlijk. Wie echt geen risico wil lopen kan ook virtueel gaan crossen in een game als MotoGP 25. En laat dat nou precies de game zijn die we deze week samen met bol weggeven.

In MotoGP 25 kun je kiezen tussen een realistische simulatie van het motorrijden, of een meer arcade-ervaring waar vooral het rondjes rijden centraal staat. In de Pro Experience moet je daarbij ook een oog houden op de brandstofmeter, verschillende onderdelen van de racebanen en dergelijke elementen die invloed hebben op het verloop van de race. 

Verder bevat de game een carreer-modus die jou in het midden van een raceweekend neerzet. Ook zijn er nieuwe online modi als estafetteraces en is het uiterlijk van jouw tweewieler ook vrij voor jou om je innerlijke ontwerper los te laten.

Dus wat moet je doen om MotoGP 25 te winnen? Ga naar de website van bol, vind de productcode in de url (bestaande uit zestien cijfers) en vul die hieronder in het invulformulier in! Vergeet ook niet je naam en emailadres in te vullen, dan sturen we je zo snel mogelijk een code om de game fysiek op bol.com te bestellen!

Doet het invulformulier het niet? Druk dan hier.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Cosmo Jarvis keert terug in tweede seizoen van Shogun
Gamer.nl
Nieuws

Cosmo Jarvis keert terug in tweede seizoen van Shogun

De opnames gaan begin volgend jaar van start

Cosmo Jarvis zal terugkeren als kapitein John Blackthorn in het tweede seizoen van Shogun.

Dat werd via een persbericht van FX aangekondigd. We wisten al een tijdje dat we een tweede seizoen zouden krijgen van de met achttien Emmy's bekroonde serie Shogun, ook al is het verhaal uit het boek uit 1975 al verteld. Maar gezien het succes van de serie is het natuurlijk geen grote verrassing dat FX een tweede seizoen heeft besteld.

Nu is bekendgemaakt dat we in ieder geval acteur Cosmo Jarvis weer gaan zien. Hij speelde de rol van kapiteit John Blackthorn in het eerste seizoen, en hij zal dus terugkeren. Hij is ook co-executive producer van het tweede seizoen, net als Hiroyuki Sanada, waarvan we vorig jaar al vernamen dat hij terugkeert als Lord Yoshii Toranaga.

Er is wel nog geduld nodig voordat het tweede seizoen bekeken kan worden: de opnames van het seizoen beginnen pas in januari volgend jaar. Kijkers kunnen volgens FX een origineel nieuw verhaal verwachten, dat zich tien jaar na de gebeurtenissen uit het eerste seizoen afspeelt.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!