Nieuwe Honkai-game in ontwikkeling
PU.nl
Nieuws

Nieuwe Honkai-game in ontwikkeling

De game heet mogelijk Honkai: Nexus Anima

De Chinese ontwikkelaar Mihoyo heeft aangekondigd dat er een nieuw deel in de populaire Honkai-reeks in ontwikkeling is.

Dat werd onthuld tijdens het Honkai: Star Rail-concert in Shanghai afgelopen weekend. Daarbij werd een korte teaser getoond waarin twee personages - Kiana en Blad - zich opmaken voor een gevecht. Het lijkt er daarbij op dat ze monsters kunnen verzamelen en inzetten voor gevechten, vergelijkbaar met de Pokémon-games.

Verdere details over de nieuwe Honkai-game zijn er nog niet, maar Mihoyo heeft onlangs handelsmerken en domeinnamen vastgelegd voor 'Honkai: Nexus Anima'. Mogelijk is dat dus de naam van de nieuwe game.

De Honkai-reeks heeft de afgelopen jaren een enorme wereldwijde populariteitsboost gehad. Het meest recente deel, Honkai: Star Road, was vorig jaar al meer dan honderd miljoen keer gedownload. De game is verkrijgbaar op pc, iOS, Android en PlayStation 5. Het gaat om een role-playing gacha-game waarbij klassieke turn-based gevechten worden gehouden in een spelwereld waarin magie en wetenschap worden gecombineerd. De game is free-to-play met in-game aankopen.

In een Favorieten van de Redactie-artikel uit 2023 vertelt redacteur Kamal van de Pol meer over zijn passie voor de Honkai-games: "Als ik Honkai: Star Rail zou moeten samenvatten: het is een van de meest gedetailleerde rpg’s, die maar blijft verrassen. Als je Genshin Impact speelt, weet je al hoeveel passie miHoYo in zijn games stopt. Honkai: Star Rail is geen uitzondering. Ik ben sinds dag één een megafan en kan de game aan iedere fan van rpg-games aanraden."

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Battle for Brooklyn-uitbreiding voor The Division 2 nu verkrijgbaar
PU.nl
Nieuws

Battle for Brooklyn-uitbreiding voor The Division 2 nu verkrijgbaar

Inclusief nieuwe wapens en skills, en speelt zich gedurende het najaar af

De Battle for Brooklyn-dlc voor Tom Clancy's The Division 2 is vandaag uitgekomen.

Sinds vanochtend is de game offline voor onderhoud, en die zou elk moment - mogelijk zelfs wanneer je dit leest - voorbij kunnen zijn. De Battle for Brooklyn-uitbreiding speelt zich in het najaar af, waarbij spelers door plekken als Brooklyn Heights en Dumbo trekken om daar allerlei nieuwe uitdagingen voorgeschoteld te krijgen.

Spelers nemen het op tegen Rikers en Cleaners die vanuit Manhattan over de rivier zijn gestoken. Vijanden hebben nu 'Purple Flame', een nieuw type wapen. Ook nieuw is een aangepaste Smart Cover-skill met nieuwe offensieve en defensieve varianten, alsmede een Catalyst-masker die bonussen geeft wanneer schade wordt uitgedeeld. De uitbreiding kan zowel alleen als in co-op doorlopen worden.

De uitbreiding kost 15 euro. Meer informatie over de uitbreiding en de bijbehorende gratis Crossroads-upgrade is via de officiële website te vinden, en hieronder is de launchtrailer te zien. The Division 2 is verkrijgbaar op PlayStation 4, Xbox One (en PS5 en Xbox Series-consoles via backward compatibility) en pc. Ubisoft werkt ondertussen aan The Division 3, al is daar nog niets over bekend.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Check de launchtrailer van Elden Ring Nightreign
PU.nl
Nieuws

Check de launchtrailer van Elden Ring Nightreign

De game komt aanstaande vrijdag uit voor pc, PlayStation en Xbox

Fromsoftware en Bandai Namco hebben de launchtrailer van het later deze week te verschijnen Elden Ring Nightreign uitgebracht.

De actievolle trailer duurt bijna 2 minuten en kan hieronder worden bekeken. De PU-review van de game volgt overigens zeer spoedig.

In Elden Ring Nightreign kunnen spelers met z’n drieën op avontuur gaan – of desgewenst alleen – en verkent men Limveld, een verdraaide versie van Limgrave. In dit nieuwe en tegelijk herkenbare gebied moet men drie in-game dagen zien te overleven tussen de vele vijanden en gevaarlijke bazen, waarna men de Nightlord mag proberen te verslaan en krachtige items ontvangt die bij de volgende sessie helpen.

Elden Ring Nightreign bevat in totaal acht verschillende Nightfarers - oftewel speelbare klassen - om uit te kiezen. In de netwerktest eerder dit jaar waren Wylder, Guardian, Recluse en Duchess speelbaar. Inmiddels zijn ook Ironeye, Revenant, Executor en Raider onthuld.

Elden Ring Nightreign is vanaf aanstaande vrijdag verkrijgbaar op pc, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S en Xbox One. De basiseditie van het spel kost 39,99 euro. Onlangs werd gemeld dat FromSoftware ergens na release van de game mogelijk de optie om de game met z'n tweeën te doorlopen toevoegt.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!