Paradox onthult deze week grand strategygame Project Ceasar
Op 8 mei om 15:00 uur Nederlandse tijd
Paradox Interactive doet aanstaande donderdag een nieuwe grand strategygame genaamd Project Ceasar uit de doeken.
De game wordt uitgegeven door Paradox en ontwikkeld door Paradox Tinto, een enkele jaren geleden in Barcelona opgerichte ontwikkelstudio. "25 jaar lang heeft Paradox games ontwikkeld en uitgegeven die je van het Romeinse keizerrijk naar de sterren brachten. We zullen nu op die reputatie voortbouwen met een nieuw ontwerp van Studio Tinto, dat voortborduurt op een kwart eeuw aan ervaring."
Veel details over Project Ceasar zijn er nog niet, maar gezien het feit dat er over een grand strategygame wordt gepraat betekent dat er grootschalige, strategische gevechten in het spel zullen zitten. Fans vermoeden dat het om Europa Universalis 5 gaat. Volgens het bedrijf moet het in ieder geval de volgende stap binnen het genre betreffen. Op donderdag 8 mei om 15:00 uur Nederlandse tijd wordt de game onthuld via YouTube.
Zoals hierboven gemeld heeft Paradox ruimschootse ervaring met strategiegames. Het bedrijf is verantwoordelijk voor gamefranchises als Hearts of Iron, Victoria, Crusader Kings en dus Europa Universalis.