Pc-versie The Last of Us 2 komt met nieuwe No Return-content
Gamer.nl
Nieuws

Pc-versie The Last of Us 2 komt met nieuwe No Return-content

De content komt ook naar de PS5-versie van de game

De op 3 april te verschijnen pc-versie van The Last of Us: Part 2 Remastered komt met nieuwe personages en maps voor de No Return-modus.

Dat heeft Sony onthuld op PlayStation Blog. Qua nieuwe speelbare personages voor de No Return-modus worden Bill en Marlene toegevoegd - personages uit de eerste The Last of Us. Beide personages hebben hun eigen unieke speelstijl. Zo is Bill een 'smokkelaar' die een custom pump-shotgun kan gebruiken en dubbel zoveel beloningen krijgt van items die hij van lijken oppakt. Marlene is de 'risiconemer' die een custom assault rifle gebruikt en haar No Return-pad een keer per potje kan wijzigen.

Ook worden er vier nieuwe maps aan de No Return-modus toegevoegd. Zo speelt Overlook zich hoog boven Seattle af, terwijl School de verlaten school is waar Ellie en Dina het in de campagne tegen de W.L.F. opnemen. Streets is gebaseerd op Hillcrest, terwijl Nest is gebaseerd op het gebouw vol met geïnfecteerden waar Abby zich een weg doorheen moest vechten.

Wanneer de pc-versie van de game uitkomt op 3 april, maakt de bovengenoemde content daar meteen onderdeel van uit. Ook komt de content op dezelfde dag naar PlayStation 5, inclusief extra Trophy's en nog meer oplossingen voor bugs. In de blogpost werden ook de systeemeisen voor de pc-versie gedeeld, die in de illustratie hieronder ook bekeken kunnen worden.

Eerder liet Sony al weten dat het bij sommige PlayStation-games die naar pc komen niet meer gaat verplichten om een PSN-account te koppelen. Mensen die dit toch doen, ontvangen vijftig in-game punten om bonusopties vrij te spelen, alsmede een nieuwe skin voor Ellie met het jasje van het hoofdpersonage uit Naughty Dogs aankomende game Intergalactic: The Herethic Prophet.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
De geschiedenis van de Sonic-racegames in beeld
Gamer.nl
Nieuws

De geschiedenis van de Sonic-racegames in beeld

Sega heeft een video uitgebracht waarin de geschiedenis van de Sonic-kartracers in beeld wordt gebracht. Daarnaast worden er nieuwe beelden van het aankomende Sonic Racing Crossworlds getoond.

In 'The History of Sonic Racing' geeft YouTuber Sam's Procrastination Station namens Sega een geschiedenislesje in de diverse Sonic-racegames, met onder andere Sonic R en Sonic Riders. Verderop in de video staat gameplay van het aankomende Sonic Racing Crossworlds centraal, en zijn er diverse tracks te zien, waaronder parcoursen gebaseerd op Windmill Isle en Cool Edge (uit Sonic Unleashed), White Cave (uit Sonic Riders) en Starlight Carnival (uit Sonic Colors).

Sonic Racing Crossworlds werd afgelopen december tijdens The Game Awards aangekondigd. In de game kunnen spelers met hun karts en hooverboards tijdens het racen in verschillende dimensies verzeild raken via zogeheten Travel Rings.

Sonic Racing Crossworlds komt naar PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One, Nintendo Switch, Steam en Epic Games Store. Een releasedatum is nog niet bekend.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
De Switch 2 Joy-Cons maken minder geluid bij force feedback
Gamer.nl
Nieuws

De Switch 2 Joy-Cons maken minder geluid bij force feedback

Minder herrie, dezelfde intensiteit

De HD Rumble in de Joy-Cons van de Nintendo Switch 2 maakt blijkbaar minder geluid dan de Joy-Cons van de eerste Switch.

Dat meldt Nintendo op zijn website (via VGC). Op een pagina over backward compatibility voor Switch-games op Switch 2 worden diverse first-party games genoemd die op Switch werken, maar de oorspronkelijke controllers nodig hebben of anders werken met Switch 2-controllers.

Bij 1-2-Switch wordt gemeld dat ook de Joy-Cons voor de Switch 2 gebruikt kunnen worden om de game te spelen. Daarbij wordt wel gemeld dat het spel mogelijk moeilijker kan zijn, omdat de HD Rumble in de controller minder geluid maakt. Dat geluid werd bij sommige minigames in 1-2-Switch juist gebruikt.

"De volume van de force feedback-vibraties in de Joy-Con 2-controllers is verlaagd ten opzichte van de Switch Joy-Con-controllers", zo oppert Nintendo. "Daardoor kan het moeilijker zijn om de verborgen Joy-Con 2 te vinden wanneer de minigame Joy-Con Hide & Seek wordt gespeeld." In dit spel moeten spelers de controller verstoppen en moeten anderen de controller zien te vinden door naar het geluid die de HD Rumble maakt te luisteren.

Zover bekend zal deze vermindering van geluid geen invloed hebben op de intensiteit van de force feedback van de Joy-Con 2-controllers. Het is wel goed nieuws voor mensen die de Joy-Cons van de eerste Switch teveel geluid vonden maken.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!