Sonic Frontiers-patch op PlayStation lost allerlei bugs op
Gamer.nl
Nieuws

Sonic Frontiers-patch op PlayStation lost allerlei bugs op

Aan het einde van afgelopen week is er een patch uitgekomen voor de PlayStation-versies van Sonic Frontiers waarmee allerlei bugs worden opgelost.

Update 1.10 is nu dus beschikbaar op PlayStation 5 en PlayStation 4, maar moet spoedig ook op andere platforms verschijnen. De patch lost allerlei bugs, verbeteringen in prestaties en crashes op. Ook zou de gameplay zijn geoptimaliseerd en is de user interface verbeterd.

Sonic Frontiers kwam eerder deze maand uit, maar diverse fans hekelden de staat waarin de game is uitgebracht. Regisseur Morio Kishimoto meldde dan ook dat de game "nog een lange weg heeft te gaan".  Hij noemde de release van de game zelfs een "wereldwijde speeltest".

Het spel scoorde een 5,5 op Gamer.nl: "Sonic Frontiers maakt op werkelijk geen enkel vlak indruk. Achter het technische drama, de simpele puzzels en saaie combat zit wel iets van een blauwdruk voor een goede driedimensionale Sonic-game, maar dan moet je wel heel erg goed zoeken."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Teaser van vijfde aflevering van tweede The Last of Us-seizoen uitgebracht
Gamer.nl
Nieuws

Teaser van vijfde aflevering van tweede The Last of Us-seizoen uitgebracht

De aflevering verschijnt in de nacht van aankomende zondag op maandag

HBO heeft een teaser trailer van de vijfde aflevering van The Last of Us van het tweede seizoen gedeeld.

De teaser trailer werd kort na het uitzenden van de vierde aflevering afgelopen nacht getoond en laat kijkers zien wat ze aankomende week kunnen verwachten. De vijfde aflevering is te zien vanaf de nacht van aankomende zondag op maandag.

Het tweede seizoen van The Last of Us beslaat in totaal zeven afleveringen. Het was eerder al bekend dat het tweede seizoen van de serie maar een gedeelte van The Last of Us: Part 2 verfilmt. Onlangs werd dan ook al een derde seizoen voor de tv-serie bevestigd door HBO.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Kingdom Come: Deliverance 2 is drie miljoen keer verkocht
Gamer.nl
Nieuws

Kingdom Come: Deliverance 2 is drie miljoen keer verkocht

De eerste Kingdom Come is zelfs meer dan tien miljoen keer verkocht

Er zijn wereldwijd inmiddels drie miljoen exemplaren van Kingdom Come: Deliverance 2 verkocht.

Dat hebben uitgever Deep Silver en ontwikkelaar Warhorse Studios bekendgemaakt. De game kwam op 4 februari uit voor pc (Steam, Epic Games Store), PlayStation 5 en Xbox Series X en S. Van de eerste Kingdom Come: Deliverance zijn inmiddels meer dan tien miljoen exemplaren verkocht.

Kingdom Come: Deliverance 2 is het vervolg op de in 2018 verschenen eerste game en laat spelers terugkeren naar het Centraal Europa van de vijftiende eeuw - de game speelt zich na het eerste deel af. Spelers besturen Henry, de zoon van een smid, die in een duizelingwekkend verhaal van wraak, bedrog en zelfontdekking terechtkomt.

De game speelt zich af in het Boheems Paradijs, een echte locatie die nog altijd bezocht kan worden in de Tsjechische Republiek. Zo zijn er het majestueuze Kasteel Trosky en de mijnstad Kutná Hora. Het gameplayconcept van het origineel, waarin de wereld realistisch op de acties van de speler reageert, blijft intact. Wel is het vechtsysteem op de schop gegaan, en zijn er nu ook nieuwe wapens voor op afstand, zoals kruisbogen en vroege vuurwapens.

Kingdom Come: Deliverance 2 is verkrijgbaar via pc (Steam en Epic Games Store), PlayStation 5 en Xbox Series X en S. Marvin Toepoel beloonde de game met een 9 in de Gamer.nl-review: "Kingdom Come: Deliverance 2 is ontroerend, hilarisch en een indrukwekkende onderdompeling in het leven van de middeleeuwse mens. De spelwereld is adembenemend, haar personages zijn stuk voor stuk memorabel, de game zit vol fantastische details en biedt daarbovenop een geweldig gevoel van progressie. Waar Kingdom Come 1 nog een ruwe culthit was, blijkt het vervolg een van de beste rpg’s van deze consolegeneratie."

En Dwayne Vrancken was minstens zo enthousiast in de PU-review, waarin ook een 90 werd uitgedeeld: "Met Kingdom Come: Deliverance 2 overtreft Warhorse Studios zichzelf op alle fronten. Het spel is mooier dan zijn voorganger, speelt beter en is consistenter in de ingewikkelde gameplaysystemen die het je voorschotelt. Tel daar de prachtige en levendige open spelwereld bij op en je hebt de ultieme middeleeuwensimulator. Als je tenminste bereid bent om mee te gaan in Warhorse’s harcore rpg-elementen."

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!