Square Enix sluit overeenkomst met Forever Entertainment om remakes te ontwikkelen
PU.nl
Nieuws

Square Enix sluit overeenkomst met Forever Entertainment om remakes te ontwikkelen

Belooft gameplay niet te wijzigen

Square Enix heeft een overeenkomst gesloten met Forever Entertainment om remakes te ontwikkelen. Dat href="http://biznes.pap.pl/pl/news/pap/info/3058155,forever-entertainment-ma-umowe-ze-square-enix-na-stworzenie-kilku-remakow" rel="noopener noreferrer" target="_blank">kondigt </a>de ontwikkelaar aan.

Forever Entertainment ontwikkelde recent de remake van Panzer Dragoon voor consoles en pc en heeft 'verschillende' nieuwe remakes van Square Enix-titels op de planning staan. Op de website specificeert de studio dat het enkel de graphics van games verbetert en dat gameplaymechanieken intact blijven.

Na de aankondiging stegen aandelen Forever Entertainment met tien procent. Daarnaast maakt het bekend  de helft van de opbrengst van alle remakes naar de studio gaat.

Momenteel werkt Forever Entertainment aan Panzer Dragoon 2 Zwei: Remake. De game moet dit jaar uitkomen.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!

Aanbevolen voor jou