De iconische battle Bus keert vandaag terug naar Fortnite, zo heeft Epic Games bevestigd.
Sinds het begin van Chapter 7 afgelopen weekend arriveren spelers niet meer via de vliegende Battle Bus op het eiland. In plaats daarvan surfen ze naar de kust. Dit omdat de bus vernietigd werd.
Op X plaatste Epic Games zogenaamd een appje van de buschauffeur die een foto van de bus plaatst met de melding dat hij het heeft overleefd. De bus is vandaag terug in Fortnite, samen met modi als Reload, Blitz en Ranked. Fortnite OG blijft wel offline voor nu.
Uit een leak blijkt verder ook dat het in de toekomst mogelijk wordt om met z'n vijven in een squad te zitten in Fortnite. De max staat nu nog op vier spelers, maar dat worden er waarschijnlijk dus vijf.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
04-12-2025 14:12
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >