Devil Jin uitgelicht in nieuwe Tekken 8-trailer
Gamer.nl
Nieuws

Devil Jin uitgelicht in nieuwe Tekken 8-trailer

Game komt morgen uit op PlayStation 5, Xbox Series en pc

Bandai Namco heeft een nieuwe trailer van Tekken 8 uitgebracht waarin het personage Devil Jin centraal staat.

Devil Jin is - zoals de naam al aangeeft - de duivelvorm van Jin Kazama. Dit personage werd volledig overgenomen door de effecten van de Devil Gene. Devil Jin kwam voor het eerst voor in Tekken 3, maar werd pas in Tekken 5 speelbaar.

Tekken 8 bevat 32 vechtersbazen - al worden er na release nog meer toegevoegd via dlc. De game bevat arena's die kapotgemaakt kunnen worden, wat volgens de makers "een overweldigend gevoel van immersie" moet opleveren.

De game bevat een nieuw gevechtssysteem genaamd Heat. Daaronder vallen onder andere nieuwe Rage Arts, een soort ultieme aanvallen die spectaculair in beeld gebracht worden. Ook bevat de game Arcade Quest, een singleplayercampagne waarin spelers met hun zelfgemaakte avatar het tegen allerlei personages opnemen en een spannend verhaal volgen.

Tekken 8 verschijnt aanstaande vrijdag voor PlayStation 5, Xbox Series X en S en Steam. Een demo is nu beschikbaar.

Tom Kerkhof gaf in de Gamer.nl-recensie een 8,5 aan de game: "De nieuwe Tekken wil het wiel niet opnieuw uitvinden, maar leunt volledig op de oerdegelijke gameplay waar de serie om bekendstaat. Dat pakt in dit geval goed uit. Daarbij maakt het nieuwe Heat-systeem gevechten nog explosiever en intenser, en de Special Style-besturingsoptie zorgt ervoor dat ook onervaren spelers alles uit de kast kunnen trekken. Met deze scherpe toevoegingen en de indrukwekkende visuele pracht en praal kan Tekken 8 de harten van zowel oudgedienden als nieuwe fans veroveren."

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nintendo is van plan om games voor eerste Switch te blijven maken
Gamer.nl
Nieuws

Nintendo is van plan om games voor eerste Switch te blijven maken

Metroid Prime 3: Beyond, Pokémon Legends Z-A en meer staat nog op de planning

Nintendo heeft de intentie uitgesproken om games te blijven ontwikkelen voor de eerste Switch, ondanks de komst van Nintendo Switch 2.

Dat benadrukte het bedrijf tijdens het bekendmaken van de fiscale jaarcijfers (via GoNintendo). "In de toekomst blijven we nieuwe games uitbrengen voor de meer dan honderd miljoen mensen die op de Nintendo Switch spelen."

Er staan nog altijd diverse Switch-games op de planning, waaronder een aantal die ook naar de Switch 2 komen. Denken aan Metroid Prime 4: Beyond, Pokémon Legends Z-A, Pokémon Champions, Tomodachi Life en Rhythm Heaven: Groove. Het bedrijf lijkt dus de daad bij het woord te voegen.

Nintendo heeft in totaal 152,12 miljoen exemplaren van de Switch verkocht, zo bleek eerder deze week. Het bedrijf wil tot en met maart 2026 in totaal 15 miljoen exemplaren van de Switch 2 verkopen. Die console komt wereldwijd op 5 juni uit.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Death Stranding 2: On the Beach is 'goud gegaan'
Gamer.nl
Nieuws

Death Stranding 2: On the Beach is 'goud gegaan'

De game verschijnt op 26 juni voor PlayStation 5

Het aankomende Death Stranding 2: On the Beach is 'goud gegaan' - oftewel de ontwikkeling is zo goed als afgerond.

Dat liet Kojima Productions via social media weten. De term 'goud gaan' houdt in dat er een nagenoeg afgewerkte versie van de game klaarligt om gedrukt te worden. Tegenwoordig is het echter geen garantie dat het werk van ontwikkelaars er helemaal op zit; vaak wordt er nog gewerkt aan diverse patches.

Gisteren kwamen er overigens veel nieuwe gameplaybeelden en details van Death Stranding 2 naar buiten. Zo blijkt dat het vervolg een stuk uitgebreider wordt dan het origineel op het gebied van gameplay, met meer opties voor stealth en gevechten. De game speelt zich daarbij niet langer in de VS - of de 'United Cities of America' af, maar in Mexico en Australië, waarbij het grootste gedeelte van de game in laatstgenoemde land is gesitueerd.

Bedenker Hideo Kojima liet daarnaast ook weten dat hij een concept voor een derde Death Stranding-game heeft bedacht, maar dat hij de game niet zelf zal maken. Wel oppert hij de mogelijkheid dat een andere ontwikkelaar er mee aan de slag gaat. Dat is geen hele opmerkelijke keuze: de Metal Gear-bedenker is 61 jaar oud en heeft de komende jaren genoeg op de planning staan, waaronder een Death Stranding-film, de horrorgame OD en de spionagethriller Physint.

Hoe dan ook is het eerst tijd voor de release van Death Stranding 2: On the Beach. De game komt op 26 juni naar PlayStation 5, al geeft een deluxe editie twee dagen eerder toegang. Diverse acteurs en actrices uit de eerste Death Stranding keren terug, waaronder Léa Seydoux, Norman Reedus en Troy Baker. Ook Shioli Kutsuna en Elle Fanning hebben rollen in de game. 

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!