PU.nl
Nieuws
Deze games verdwijnen binnenkort van PlayStation Plus Extra
O.a. Monster Hunter Rise, Rogue Legacy 2 en Inscryption
Het is van een zestal games bekend dat ze binnenkort uit de line-up van PlayStation Plus Extra verdwijnen.
De spellen zijn te zien in het Last Chance to Play-menu op PlayStation-consoles (via Eurogamer), waarmee wordt aangegeven dat ze binnen enkele weken - waarschijnlijk begin juni - van de dienst verdwijnen. Het gaat om de volgende games:
Monster Hunter Rise
Rogue Legacy 2
Inscryption
After Us
Kayak VR: Mirage
Avicii Invector
Dat betekent dat PS Plus Essential- of Premium-abonnees die een van deze titels nog kosteloos willen spelen, dat zo snel mogelijk moeten doen.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
25-05-2025 11:05
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >