EA Sports hint naar het feit dat het bedrijf werkt aan een basketbalgame - om precies te zijn universiteitsbasketbal.
Via social media plaatste EA Sports een illustratie van een basketbal met het EA Sports-logo erop. Daarbij stond het bericht: "Bring the Madness. Let’s run it back. #CBB #ItsInTheGame”.
Volgens Matt Brown van Extra Points zal de eerste game zich richten op het seizoen 2028-2029, en Insider Gaming claimt hetzelfde te hebben gehoord. Daarbij zou organisatie NCAA een gelicenseerd partner zijn, al zou de organisatie niet in de naam van het spel genoemd worden. De werktitel van de game zou 'EA Sports College Basketball' zijn.
EA bracht in 1998 al een universiteitsbasketbalgame uit genaamd NCAA March Madness 98. In 2009 kwam het laatste deel uit op PlayStation 3 en Xbox 360. EA bracht tot en met 2018 wel NBA Live-games uit.