Eerste Borderlands 4-gameplay later deze week op The Game Awards te zien
Gamer.nl
Nieuws

Eerste Borderlands 4-gameplay later deze week op The Game Awards te zien

De game werd afgelopen zomer middels een teaser aangekondigd

De eerste gameplaybeelden van Borderlands 4 worden in de nacht van aanstaande donderdag op vrijdag op The Game Awards getoond.

Op het officiële X-kanaal van de franchise werd aangekondigd dat er een nieuwe Borderlands 4-trailer volgt op The Game Awards. Gearbox-baas Randy Pitchford voegde daar aan toe dat er gameply in veel in-game beelden te zien zullen zijn. Daarnaast kunnen kijkers een "originele cinematische scène dat zich halverwege het einde van Borderlands 3 en het begin van Borderlands 4 afspeelt" verwachten.

Op Gamescom Opening Night Live afgelopen zomer werd al de eerste teaser van Borderlands 4 getoond. Veel details zijn ernog niet over de nieuwe looter-shooter, maar in de officiële beschrijving van de teaser werd gemeld dat spelers als een legendarische Vault Hunter door hordes vijanden heen schieten op een compleet nieuwe planeet. Borderlands 4 verschijnt voor zover bekend ergens in 2025 op PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc.

The Game Awards vinden dit jaar plaats in de nacht van donderdag 12 op vrijdag 13 december. De show begint om 01:30 uur Nederlandse tijd. Op onder andere Twitch en YouTube is de uitzending te volgen. Naast allerlei aankondigingen kunnen kijkers logischerwijs ook winnaars in verschillende categorieën verwachten. Alle informatie over de show kan hier gevonden worden.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Devil May Cry-regisseur zou graag remake ontwikkelen
Gamer.nl
Nieuws

Devil May Cry-regisseur zou graag remake ontwikkelen

Hideki Kamiya zou ook graag een remake van Viewtiful Joe maken

Hideki Kamiya, de regisseur van de allereerste Devil May Cry, heeft de wens uitgesproken om een remake van die game te ontwikkelen.

Dat liet hij weten in een video op zijn YouTube-kanaal. Daarin werd hem de vraag gesteld of hij aan een remake van Devil May Cry zou willen werken, waarop hij positief antwoordde. Ook lijkt het hem interessant om aan een remake van Viewtiful Joe te werken.

Devil May Cry verscheen in 2001 op de PlayStation 2. De ontwikkeling van de actiegame begon met de intentie om Resident Evil 4 te maken, maar al snel groeide het uit tot een compleet nieuw spel. Vietwiful Joe kwam in 2003 uit op de GameCube en biedt sidescrolling-actie.

Remakes van Devil May Cry en Viewtiful Joe van Kamiya lijken niet meer zo onwaarschijnlijk als voorheen. Kamiya is inmiddels al enige tijd vertrokken bij PlatinumGames en heeft zijn onafhankelijke ontwikkelstudio Clovers Inc. opgericht. Hij heeft de handen ineengeslagen met Capcom voor een vervolg op cultgame Okami. Capcom is ook de eigenaar van Devil May Cry en Viewtiful Joe.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen
Gamer.nl
Nieuws

Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen

Het zou om de grootste overname in de Nederlandse esports ooit gaan

De internationale esportsorganisatie Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen. De organisatie praat over de grootste overname in de Nederlandse esports ooit.

Het in 2018 opgerichte Team Gullit geldt als een van de meest succesvolle Nederlandse EA Sports FC-teams (voorheen Fifa). Zo heeft het team twee Europese kampioenschappen, de eChampions League en de Fifae World Cup gewonnen. De overname komt niet uit de lucht vallen: vorig jaar namen Team Liquid en Team Gullit al gezamenlij kdeel aan de Esports World Cup. Team Gullit zal voortaan uitkomen onder de naam Team Liquid.

Victor Goossens, co-CEO en oprichter van Team Liquid: “Team Gullit heeft iets bijzonders neergezet met hun vernieuwende en ondernemende aanpak. Ze combineren het opleiden van talent met sterke content, slimme marketing en een krachtige link met Ruud Gullit – een icoon in het Nederlandse voetbal. Hun hoofdkantoor in Alkmaar wordt een extra Team Liquid-hub in Nederland, een plek waar we spelers-bootcamps en fan-events tot leven brengen. We zijn trots dat ze nu onderdeel zijn van Team Liquid."

Ook Team Gullit-medeoprichter Schalk Stalman is enthousiast: “Toen Corné Dubelaar en ik Team Gullit oprichtten in 2018, dachten veel mensen dat het enkel voortkwam uit mijn persoonlijke passie voor EA FC. Maar ik heb altijd geloofd in de culturele en commerciële impact van gaming – en EA FC in het bijzonder – en deze overname bevestigt dat. In mijn ogen kan Team Gullit nog succesvoller worden onder de vleugels van Team Liquid, en als adviseur zal ik nauw betrokken blijven bij dat proces.”

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!