Gerucht: Nieuwe Fable komt op release mogelijk ook naar PS5 en Switch 2
Gamer.nl
Nieuws

Gerucht: Nieuwe Fable komt op release mogelijk ook naar PS5 en Switch 2

De game komt ergens dit jaar in ieder geval uit op Xbox Series en pc

De aankomende nieuwe Fable-game komt op release mogelijk niet alleen naar Xbox Series-consoles en pc, maar ook naar PlayStation 5 en Nintendo Switch 2.

Dat claimt Vandal, een van de grootste Spaanse gamewebsites, te hebben vernomen. "We hebben informatie over nog een game die nu al in ontwikkeling is voor PlayStation 5 en/of Switch 2: de nieuwe Fable van Playground Games. Mogelijk komt de game tegelijk uit op alle platforms."

De nieuwe Fable-game werd in 2020 aangekondigd en in 2023 werd de eerste trailer uitgebracht. Daaruit bleek al dat acteur Richard Ayoade, onder andere bekend van The IT-Crowd, een rol heeft in de game. Afgelopen juni werden er nog meer beelden van het spel getoond en werd aangekondigd dat Fable dit jaar in ieder geval op Xbox Series-consoles en pc verschijnt. Hieronder kan die trailer nog eens worden bekeken. Het spel wordt ontwikkeld door Playground Games, dat vooral bekend is van de Forza Horizon-spellen.

Daarover gesproken: gisteren werd aangekondigd dat Playgrounds Forza Horizon 5 aankomend voorjaar naar PlayStation 5 komt. Volgens recente geruchten zal het spel ook naar de Switch 2 komen.

Vandal herhaalt in het bericht verder vooral eerdere geruchten. Zo zouden ook Halo: The Master Chief Collection, Microsoft Flight Simulator, Age of Empires 2: Definitive Edition en Starfield naar Sony- en Nintendo-platforms komen. Ook wordt geclaimd dat de in 2013 verschenen fighter Killer Instinct naar andere platforms komt.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Flappy Bird is teruggekeerd als Android-game
Gamer.nl
Nieuws

Flappy Bird is teruggekeerd als Android-game

Verkrijgbaar via de Epic Games Store

De mobiele hitgame Flappy Bird is meer dan tien jaar nadat hij offline ging teruggekeerd.

Flappy Bird kwam in mei 2013 uit, maar werd in 2014 'ontdekt' en immens populair - meer dan honderd miljoen mensen speelden de gratis game op smartphones. In de hoogtijdagen van de game verdiende de maker van de game, Dong Nguyen, naar eigen zeggen 50.000 dollar per dag aan in-game advertenties.

In februari 2014, toen de game nog immens populair was, haalde Nguyen de game van zowel de App Store als Google Play Store. Hij voelde zich naar eigen zeggen schuldig over het verslavende karakter van de game. Smartphones die de game nog geïnstalleerd hadden staan werden als gevolg voor hoge bedragen doorverkocht.

Nu is Flappy Bird dus teruggekeerd. Het gaat om een Android-game die op de mobiele Epic Games Store verkrijgbaar is. Vorig jaar bleek al dat de nieuwe versie van de game uitgebracht zou worden door de Flappy Bird Foundation. Omdat dit bedrijf geleid wordt door Michael Roberts, die ook het hoofd is van cryptobedrijf 1208 Productions, was er bij gamers de vrees dat dit een belangrijk element in de nieuwe versie van Flappy Bird zou worden, maar dit blijkt vooralsnog niet het geval. Overigens zijn er ook plannen om de game uiteindelijk terug naar iOS te brengen.

In de game moeten spelers door op het scherm te tikken een vogel in de lucht zien te houden terwijl hij allerlei groene buizen passeert die uit de klassieke Super Mario Bros.-games lijken te komen. De kunst is dit zo lang mogelijk vol te houden.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Switch-systeemupdate voert ook veranderingen aan avatarillustraties door
Gamer.nl
Nieuws

Switch-systeemupdate voert ook veranderingen aan avatarillustraties door

Kleine wijzigingen aan Mario-, Donkey Kong- en Pikmin-avatars

De systeemupdate voor de Nintendo Switch die eerder vandaag is uitgekomen geeft ook een nieuw design aan diverse avatars waar spelers uit kunnen kiezen.

Switch-eigenaren kunnen uit diverse illustraties gebaseerd op Nintendo-personages kiezen voor hun profielavatar. Het blijkt nu dat met de recente systeemupdate zeventien van die illustraties van een update zijn voorzien. Het gaat voornamelijk om illustraties gebaseerd op de Mario- en Pikmin-franchises.

Hieronder zijn de verschillen te zien. Daarbij is duidelijk dat de designs voor de Pikmin-avatars nu gebaseerd zijn op Pikmin 4 in plaats van Pikmin 3, en dat Donkey Kong er ook meer uitziet als zijn huidige evenbeeld in Mario Kart World. Diverse items uit de Mario-games ogen nagenoeg gelijk, met hele minimale verschillen.

Eerder vandaag viel er al te lezen over de nieuwe Switch-systeemupdate. De update voegt onder andere GameShare toe, waardoor mensen draadloos hun games met nabije Switch-eigenaren kunnen delen om bepaalde spellen samen te spelen. Het is nu ook mogelijk om meerdere savedata tegelijk te transferen. De icoontjes van de eShop en de Switch News-app op het thuisscherm zijn veranderd, en systeemsettings kunnen via het systeemmenu van de Switch naar de Switch 2 (die op 5 juni uitkomt) gekopieerd worden. Daarbij kan er ook een systeemtransfer naar een server van Nintendo worden gedaan, zodat de huidige Switch al verkocht kan worden voordat de Switch 2 wordt aangeschaft.

Ook is het Virtual Game Card-systeem toegevoegd. Daarmee kunnen spelers er voor kiezen om digitaal aangeschafte games in deze virtuele gamecartridges te veranderen, waardoor men deze games weer 'uit' het systeem kan halen om het 'in' een ander Switch systeem te stoppen. Ook kunnen Virtual Game Cards - oftewel digitale spellen - uitgeleend worden aan mensen uit een Nintendo Account-familiegroep.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!