Het in Amsterdam gevestigde Guerrilla Games heeft herbevestigd aan meer games in de Horizon-reeks te werken nadat eerder vandaag de mmorpg Horizon Steel Frontiers werd onthuld.
De mmo Horizon Steel Frontiers wordt ontwikkeld door NCSoft met ondersteuning van Guerrilla, en komt op een nog onbekend moment naar pc, iOS en Android. Een PlayStation 5-versie is niet aangekondigd, wat veel teleurgestelde of zelfs boze reacties bij fans van de reeks heeft losgemaakt.
Alsof Guerrilla Games lijkt te willen aangeven dat PlayStation-gamers niet worden vergeten, hebben ze op social media benadrukt dat er meer Horizon-games in ontwikkeling zijn. "We vonden het geweldig om samen te werken met NCSoft en kunnen niet wachten tot we samen op machines kunnen jagen in de wereld van Horizon. Bij Guerrilla zijn we nog altijd druk in de weer met meer manieren om dat te kunnen doen. Daarover volgt later meer."
Guerrilla bevestigde eerder al dat er een nieuwe game rondom hoofdpersonage Aloy in ontwikkeling is - vermoedelijk een derde deel in de hoofdreeks. Ook werd gemeld dat Guerrilla zelf aan een online multiplayergame binnen de Horizon-franchise werkt. Daar zijn eerder al vroege beelden van gelekt. Tot slot komt er een film gebaseerd op Horizon, nadat eerder een geplande Netflix-serie niet doorging. De film moet in 2027 verschijnen.
