Gungrave G.O.R.E komt op 22 november uit
Gamer.nl
Nieuws

Gungrave G.O.R.E komt op 22 november uit

De third-person actieshooter Gungrave G.O.R.E heeft een releasedatum: 22 november.

Dat maken uitgever Prime Matter en de Zuid-Koreaanse ontwikkelaar Studio Iggymob bekend. Gungrave G.O.R.E is een actievolle third-person shooter die qua gameplay veel lijkt op het origineel. Gungrave kwam uit in 2002 en kreeg twee jaar later een vervolg, genaamd Gungrave: Overdose. De games waren geïnspireerd door onder andere actiefilms van John Woo.

In Gungrave G.O.R.E kruipen spelers in de huid van de titulaire Gunslinger of Resurrection (G.O.R.E.), een antiheld die menig vijand moet neerschieten met een regen aan kogels. Schieten in third-person, waarbij de speler een ongelimiteerde hoeveelheid ammunitie heeft, wordt afgewisseld met handgevechten. Het is zaak dat zo soepel mogelijk aan elkaar te koppelen om combo’s te creëren.

Het spel speelt zich af in een omgeving die is geïnspireerd door Zuidoost-Azië, “gebaseerd op echte locaties met een donkere, futuristische twist.” Volgens de ontwikkelaar moet Gungrave G.O.R.E een verhaal bieden dat meer dan twaalf uur duurt om af te ronden.

Gungrave G.O.R.E komt op 22 november uit voor PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S en pc (via Steam).

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0

De game komt op 5 juni uit op Nintendo's hybride console

Sega heeft twee nieuwe trailers uitgebracht van Yakuza 0 Director's Cut, dat afgelopen maand voor Nintendo Switch 2 werd aangekondigd.

In de eerste trailer wordt het themanummer van de game ten gehore gebracht, namelijk 'Bubble' door Shonan no Kaze. Ondertussen worden er beelden van de game getoond. In de tweede trailer worden de Engels ingesproken stemmen van hoofdpersonages Kazuma Kiryu en Goro Majima uitgelicht.

Yakuza 0 Director's Cut verschijnt op 5 juni voor Nintendo Switch 2 - tegelijkertijd met de release van de console dus. De nieuwe versie van de game bevat een aantal compleet nieuwe tussenfilmpjes en een nieuwe online multiplayermodus. Yakuza 0 is een prequel op de bekende openwereldreeks (die tegenwoordig 'Like a Dragon' heet), en toont de groeiende macht van Kazuma Kiryu onder de Japanse gangsters.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september
Gamer.nl
Nieuws

Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september

Voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam

De remake Trails in the Sky 1st Chapter komt op 19 september uit.

Dat werd onlangs in Famitsu aangekondigd (via Gematsu). Het gaat om een wereldwijde release voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam.

Trails in the Sky 1st Chapter was al aangekondigd en stond in eerste instantie bekend als The Legend of Heroes: Trails in the Sky The 1st. Het is een remake van de klassieke rpg die twintig jaar geleden uitkwam.

Spelwereld Liberl Kingdom is geheel naar drie dimensies overgezet. Er kan daarnaast naadloos geschakeld worden tussen twee vechtmodi: Field Action en Command Battle. De game bevat zowel Engelse als Japanse stemmen.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!