PU.nl
Nieuws
Herfstuitverkoop op PlayStation Store van start
Met o.a. Hogwarts Legacy, Borderlands 3, Red Dead Redemption 2 en Hi-Fi Rush
De herfstuitverkoop op de PlayStation Store op PlayStation 5 en PlayStation 4 is begonnen.
Er staan meer dan 2700 games, uitbreidingen en in-game items in de uitverkoop op de PlayStation Store. Op deze manier kunnen eigenaren van een PlayStation 5 of PlayStation 4 geld besparen op de aanschaf van nieuwe digitale games.
Onder de afgeprijsde games vallen Hogwarts Legacy voor 20,99 euro, Red Dead Redemption 2 voor 19,79 euro, Hi-Fi Rush voor 17,99 euro, Borderlands 3 voor 6,99 euro, Tekken 7 voor 9,99 euro, Cuphead voor 13,99 euro, The Outer Worlds voor 14,99 euro en Star Wars Jedi: Survivor voor 31,99 euro.
Alle deals kunnen hier bekeken worden.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
10-10-2024 10:10
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >