Nieuwe Onimusha is geen openwereldgame of soulslike
De game verschijnt in 2026 voor PS5, Xbox Series-consoles en pc
Regisseur Satoru Nihei wil iets duidelijk maken over het aankomende Onimusha: Way of the Sword: de game heeft geen open spelwereld, en het is geen soulslike.
Dat liet Nihei weten aan Automaton. "Onimusha: Way of the Sword is geen openwereldgame, en het is al zeker geen game die je straft met constant doodgaan (zoals een soulslike). Er is geen twijfel over mogelijk dat ervaren spelers er van kunnen genieten, maar ons doel was om een game te maken die ook leuk is voor mensen die minder ervaring hebben met actiegames. In Way of the Sword is onze hoofdfocus het uiten van zwaardgevechten via actie."
Spelers kunnen in Onimusha: Way of the Sword weer intense zwaardgevechten en veel bloedvergieten verwachten, terwijl men in de historische Japanse hoofdstad Kyoto het tegen monsterlijke wezens afkomstig uit de onderwereld opneemt.
Spelers kruipen in de huid van Miyamoto Musashi, een samoerai die de Oni Gauntlet met zich meedraagt, een mythisch artefact dat hem de kracht geeft om de monsters te doden. Het uiterlijk van Miyamoto is gebaseerd op de overleden Japanse acteur Toshiro Mifune.
Onimusha: Way of the Sword verschijnt in 2026 op PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc (Steam). Hieronder kan een pas uitgekomen trailer nog eens worden bekeken.