Sony werkt mogelijk aan film of serie gebaseerd op MediEvil
Gamer.nl
Nieuws

Sony werkt mogelijk aan film of serie gebaseerd op MediEvil

Sir Daniel Fortesque is mogelijk gespot in een promotievideo van PlayStation Productions

Sony zou wel eens kunnen werken aan een film of serie gebaseerd op de MediEvil-franchise.

Een PlayStation-fan merkte op X (voorheen Twitter) op dat hij iets opmerkelijks zag in een promotievideo op de officiële website van PlayStation Productions, de tak van Sony PlayStation dat verantwoordelijk is voor het verfilmen van diens game-IP.

In de video zijn kort de voeten te zien van een onbekend personage. De fan in kwestie merkt op dat die voeten en benen - en het topje van het zwaard dat het personage vastheeft - erg veel lijken op Sir Daniel Fortesque, het hoofdpersonage uit de MediEvil-games. Verder bevat de video alleen personages uit games waar films of series van gemaakt worden, dus een logische conclusie zou zijn dat er ook een film of serie gebaseerd op MediEvil in ontwikkeling is. Hoe dan ook is dat vooralsnog niet officieel aangekondigd.

Eerder kwamen er al films gebaseerd op Uncharted en Gran Turismo uit, en eerder dit jaar verscheen de HBO-serie The Last of Us. Ook is er op een streamingdienst die niet in Nederland verkrijgbaar is een serie gebaseerd op Twisted Metal te bekijken. Verder werkt Sony onder andere aan series gebaseerd op God of War en Horizon. Ook wordt er gewerkt aan films gewerkt gebaseerd op Ghost of TsushimaDays GoneJak & Daxter en Gravity Rush

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nederlandse ontwikkelaar Rusty Lake viert jubileum met gratis game
Gamer.nl
Nieuws

Nederlandse ontwikkelaar Rusty Lake viert jubileum met gratis game

The Mr. Rabbit Magic Show

De uit Amsterdam afkomstige gameontwikkelaar Rusty Lake bestaat tien jaar. De studio viert dit onder andere met een gratis game die nu beschikbaar is.

De ontwikkelaar staat bekend om hun macabere puzzelgames die zich afspelen in het Rusty Lake-universum. Deze spellen combineren point-and-click-gameplay met escape-room-achtige puzzels. Hoewel de verschillende spellen allemaal los te spelen zijn, loopt er ook een rode draad door de games. Er zijn achttien games uitgebracht, waarbij sommige betaald en andere spellen weer gratis zijn.

Om te vieren dat Rusty Lake tien jaar bestaat, heeft de ontwikkelaar nu een nieuwe gratis game uitgebracht, genaamd The Mr. Rabbit Magic Show. Het gaat om een "korte maar mysterieuze" game. Daarbij wordt er in het spel gehint naar de volgende grote game van de ontwikkelaar, genaamd Servant of the Lake. The Mr. Rabbit Magic Show kan gratis gedownload worden via iOS, Android, Steam en Itch.io. Daarbij is er op verschillende digitale winkels een uitverkoop van Rusty Lake-games gaande.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Microsoft zag afgelopen kwartaal een stijging in omzet van games
Gamer.nl
Nieuws

Microsoft zag afgelopen kwartaal een stijging in omzet van games

De hardwareverkoop blijft echter wel dalen

De gamedivisie van Microsoft heeft het afgelopen kwartaal een stijging in omzet gezien. De omzet van hardwareverkoop blijft wel nog altijd dalen.

Het bedrijf maakte de kwartaalcijfers van het derde fiscale kwartaal van 2025 bekend. Daaruit blijkt dat Microsoft 70,1 miljard dollar aan omzet heeft gedraaid in dat kwartaal, wat voor een netto-opbrengst van 25,8 miljard dollar zorgde. Dat betreft een groei van respectievelijk 13 en 18 procent ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.

Deze groei is vooral te danken aan de cloud- en Office-producten van Microsoft, maar ook de Xbox-divisie heeft succes geboekt: de omzet van de gamesafdeling is met 5 procent gestegen ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Binnen die divisie is Xbox-content en services, waar Xbox-games en Game Pass onder vallen, met 8 procent gestegen. Dit mede dankzij spellen als Call of Duty, Minecraft en Avowed. Ook Game Pass-abonnees zijn gestegen, al werden er geen precieze cijfers genoemd.

De cijfers rondom Xbox-hardware zijn echter wederom gedaald - ditmaal met 6 procent. Al enkele jaren daalt de verkoopt van Xbox-consoles, en daar lijkt vooralsnog geen verandering in te zijn gekomen. Op zich is dat ook niet heel gek, aangezien Microsofts huidige strategie betekent dat Xbox-games op steeds meer verschillende manieren aangeboden worden - ook op concurrerende consoles zoals de PlayStation 5.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!