Sony 'wil niet achterblijven' op het gebied van aankopen
Gamer.nl
Nieuws

Sony 'wil niet achterblijven' op het gebied van aankopen

Bedrijf overweegt financiële servicetak af te stoten

Sony geeft aan "niet achter te willen blijven" qua het doen van aankopen binnen de entertainmentindustrie. Het overweegt een gedeelte van het bedrijf af te stoten om dit mogelijk te maken.

Dat meldt directeur Hiroki Totoki volgens Financial Times. Er wordt daarbij specifiek gemeld dat het bedrijf investeringen in "de entertainmentindustrie" wil maken, waaronder dus ook PlayStation valt. "Om onze groei in het medium op de lange termijn mogelijk te maken, moeten we op een compleet nieuw niveau kunnen investeren in deze industrie."

Daarmee lijkt het bedrijf te suggereren dat aankopen van ontwikkelaars en uitgevers niet uitgesloten worden. "Er wordt geconsolideerd in de entertainmentindustrie en Sony wil niet achterblijven." Daarmee lijkt men te refereren naar andere bedrijven die grootschalige aankopen maken, zoals Microsoft, al kunnen daar ook bedrijven in andere entertainmentsectoren onder vallen.

Om meer geld voor aankopen vrij te maken, wil Sony mogelijk de financiële servicetak van de rest van het bedrijf splitsen. Dit gedeelte van het bedrijf richt zich specifiek op zaken als levensverzekeringen en bankzaken.

Sony heeft de afgelopen jaren al flink geïnvesteerd in de entertainmentindustrie. Zo heeft PlayStation gamestudio's als Bungie en Housemarque overgenomen en heeft Sony EMI Music Publishing en Crunchyroll gekocht.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0

De game komt op 5 juni uit op Nintendo's hybride console

Sega heeft twee nieuwe trailers uitgebracht van Yakuza 0 Director's Cut, dat afgelopen maand voor Nintendo Switch 2 werd aangekondigd.

In de eerste trailer wordt het themanummer van de game ten gehore gebracht, namelijk 'Bubble' door Shonan no Kaze. Ondertussen worden er beelden van de game getoond. In de tweede trailer worden de Engels ingesproken stemmen van hoofdpersonages Kazuma Kiryu en Goro Majima uitgelicht.

Yakuza 0 Director's Cut verschijnt op 5 juni voor Nintendo Switch 2 - tegelijkertijd met de release van de console dus. De nieuwe versie van de game bevat een aantal compleet nieuwe tussenfilmpjes en een nieuwe online multiplayermodus. Yakuza 0 is een prequel op de bekende openwereldreeks (die tegenwoordig 'Like a Dragon' heet), en toont de groeiende macht van Kazuma Kiryu onder de Japanse gangsters.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september
Gamer.nl
Nieuws

Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september

Voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam

De remake Trails in the Sky 1st Chapter komt op 19 september uit.

Dat werd onlangs in Famitsu aangekondigd (via Gematsu). Het gaat om een wereldwijde release voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam.

Trails in the Sky 1st Chapter was al aangekondigd en stond in eerste instantie bekend als The Legend of Heroes: Trails in the Sky The 1st. Het is een remake van de klassieke rpg die twintig jaar geleden uitkwam.

Spelwereld Liberl Kingdom is geheel naar drie dimensies overgezet. Er kan daarnaast naadloos geschakeld worden tussen twee vechtmodi: Field Action en Command Battle. De game bevat zowel Engelse als Japanse stemmen.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!