Sony ziet PlayStation 5-release voor Palworld wel zitten
Gamer.nl
Nieuws

Sony ziet PlayStation 5-release voor Palworld wel zitten

Game is sinds release afgelopen vrijdag een groot succes

Sony lijkt enthousiast te zijn over het idee om Palworld op PlayStation 5 uit te brengen.

Afgelopen vrijdag kwam de Early Access-versie van Palworld op Steam, Xbox-consoles en Game Pass uit, maar een PlayStation-versie is er niet. Officieel liet ontwikkelaar Pocketpair weten een PlayStation-versie "te overwegen", al zijn er op dit moment blijkbaar geen concrete plannen.

Shuhei Yoshida, de voormalige directeur van Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios en het huidige hoofd van indiegames op PlayStation, reageerde op een tweet van een fan die de game op PS5 wil zien met een duidelijke "ja". Hij tagde daarbij Jingwen Zhu, PlayStations partner development executive voor China en Japan. Het lijkt er dus op dat Sony werk wil maken van Palworld op PlayStation.

Sinds de Early Access-versie van Palworld afgelopen vrijdag verscheen, is de game zeven miljoen keer verkocht, en zijn er meer dan 1,8 miljoen gelijktijdige spelers bereikt. In Palworld kunnen spelers zogeheten Pals verzamelen. Deze wezens helpen spelers met klusjes op de boerderij en kunnen ter bescherming dienen, maar kunnen ook verkocht worden. Daarnaast verkennen spelers diverse kerkers. Daarbij kunnen Pals worden neergeschoten, zodat ze voedsel of materialen opleveren.

In schril contrast met het grote succes van de game staat de kritiek van mensen die claimen dat het spel kopieert van de Pokémon-franchise. De ontwerpen van de wezens die spelers in de game kunnen verzamelen zouden veel weghebben van pokémon - er gaan zelfs theorieën dat ontwikkelaar Pocketpair AI heeft gebruikt om pokémon te 'mixen' en zo met nieuwe designs te komen. Lees hier een column over de situatie.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Laatste gedeelte van Tony Hawk's Pro Skater 3+4-soundtrack bekend
Gamer.nl
Nieuws

Laatste gedeelte van Tony Hawk's Pro Skater 3+4-soundtrack bekend

Met o.a. King Gizzard, Sex Pistols, Bad Brains en Osees

Activision heeft het derde en tegelijkertijd laatste gedeelte van de soundtrack van Tony Hawk's Pro Skater 3+4 bekendgemaakt.

Onlangs werden het eerste en tweede gedeelte al bekendgemaakt, en inmiddels zijn dus ook de laatste nummers die op de soundtrack staan bekend. Bands als Mastodon, Lupe Fiasco, Sex Pistols, Del the Funky Homosapien en The Dead Milkmen die al in de oorspronkelijke games zaten keren terug - soms met hetzelfde nummer, soms met een ander nummer.

Tegelijkertijd zitten er ook nieuwe artiesten in, waaronder King Gizzard and the Lizard Wizard, Osees (ook wel bekend als Thee Oh Sees), Idles, Danny Brown en Strawberry Fuzz. Nu alle nummers bekend zijn, valt ook op dat diverse artiesten uit de oorspronkelijke games niet terugkeren, waaronder Zebrahead, System of a Down, AC/DC en Alien Ant Farm. Hieronder is de complete laatste 'wave' aan nummers te zien:

  • Agent Orange - Everything Turns Grey

  • Mastodon - Precious Stones

  • The Dead Milkmen - Dean's Dream

  • Steve Lacey - C U Girl

  • Sex Pistols - Holidays in the Sun

  • King Gizzard and the Lizard Wizard - Gila Monster

  • Drain - Living Proof

  • Idles - Gift Horse

  • The Cult - New York City

  • Osees - A Foul Form

  • Danny Brown - Uknowwhatimsayin? (featuring Obongjayar)

  • Tony Hawk & Punk Rock Karaoke - In the City

  • AFI - The Boy Who Destroyed the World

  • Common Perry - Better Off

  • Strawberry Fuzz - East of the 405

  • Murs - L.A.

  • Del the Funky Homosapien - If You Must

  • Bad Brains - House of Suffering

  • The Saint Cecilia - Roller

  • Lupe Fiasco - Kick, Push

Activision bevestigde ook dat Bam Margera terugkeert als skater in de game als een geheime skater. In eerste instantie leek het er op dat Margera niet in de game zou zitten, maar dit blijkt toch wel het geval te zijn.

Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 giet Tony Hawk's Pro Skater 3 en Tony Hawk's Pro Skater 4 in een modern jasje, met verbeterde graphics, de oorspronkelijke soundtrack, alle oude levels en nieuwe skateparken, waaronder Waterpark. Ook Create-A-Skater en Create-A-Park keren terug.

Tony Hawk's Pro Skater 3+4 verschijnt op 11 juli voor Xbox Series X en S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch en pc (Steam, Windows en Battle.net). Ook staat het spel vanaf de releasedatum op Xbox Game Pass. In de loop van de zomer moet de game ook op Nintendo Switch 2 uitkomen.

View post on X
View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Mafia: The Old Country verschijnt op 8 augustus, kost 50 euro
Gamer.nl
Nieuws

Mafia: The Old Country verschijnt op 8 augustus, kost 50 euro

Een lineaire game zonder liveservice-elementen

2K Games heeft de releasedatum en prijs van Mafia: The Old Country aangekondigd. De game komt op 8 augustus uit en gaat 49,99 euro kosten.

Dat werd gisteren aangekondigd. Ook werd er een nieuwe gameplaytrailer getoond, die hieronder bekeken kan worden. De prijs is lager dan die van de meeste AAA-games die tegenwoordig uitkomen. Volgens 2K Games komt dit deels doordat de game een lineaire verhaallijn biedt, zonder open spelwereld of liveservice-elementen. Er verschijnt ook een Deluxe Edition voor 59,99 euro waarin extra cosmetische items en wapens zitten.

Mafia: The Old Country speelt zich af in het begin van de vorige eeuw op Sicilië, waar de Italiaanse maffia zijn oorsprong vindt. De hoofdrol is daarbij weggelegd voor het nieuwe personage Enzo, die in zijn jeugd geforceerd werd in de helse zwavelmijnen van Sicilië te werken en nu de kans krijgt om onderdeel uit te maken van Don Torrisi's misdaadfamilie.

Het spel wordt ontwikkeld door Hangar 13, dat eerder Mafia 3 en Mafia: Definitive Edition ontwikkelde. Mafia: The Old Country komt uit op pc (Steam), PlayStation 5 en Xbox Series X en S.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!