Tom Clancy's The Division 3 officieel aangekondigd
Gamer.nl
Nieuws

Tom Clancy's The Division 3 officieel aangekondigd

Creative director van Star Wars Outlaws gaat de franchise overzien

Ubisoft heeft laten weten dat het Tom Clancy's The Division 3 gaat ontwikkelen.

Het bedrijf liet via een bericht op diens website weten dat Julian Gerighty, de huidige creative director van Star Wars Outlaws, na het uitbrengen van die game de rol van executive producer van The Division-reeks op zich gaat nemen.

In het artikel wordt vervolgens gemeld dat The Division 3 een van de projecten is die hij gaat overzien. Ontwikkelaar Massive Entertainment, dat ook de eerdere The Division-games maakte en op dit moment werkt aan Star Wars Outlaws en Avatar: Frontiers of Pandora, zoekt een team bij elkaar voor de ontwikkeling van The Division 3.

"Als executive producer zal Julian Gerighty alle The Division-games en -producten overzien, waaronder Tom Clancy's The Division 3, waarvan de ontwikkeling geleid wordt door Massive Entertainment - men is actief een team aan het bouwen voor de game. In zijn nieuwe rol zal Julian de vele losstaande elementen van het The Division-merk in een samenhangende richting sturen."

Beelden van The Division 3 zijn er nog niet - gezien de woorden die Ubisoft gebruikt is het waarschijnlijk dat het spel nog in een extreem vroeg stadium van ontwikkeling is, als de ontwikkeling uberhaupt al is begonnen. Het bedrijf werkt ondertussen ook aan de aankomende gratis mobiele game Tom Clancy’s The Division Resurgence en de free-to-play spin-off voor consoles en pc The Division Heartland.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Devil May Cry-regisseur zou graag remake ontwikkelen
Gamer.nl
Nieuws

Devil May Cry-regisseur zou graag remake ontwikkelen

Hideki Kamiya zou ook graag een remake van Viewtiful Joe maken

Hideki Kamiya, de regisseur van de allereerste Devil May Cry, heeft de wens uitgesproken om een remake van die game te ontwikkelen.

Dat liet hij weten in een video op zijn YouTube-kanaal. Daarin werd hem de vraag gesteld of hij aan een remake van Devil May Cry zou willen werken, waarop hij positief antwoordde. Ook lijkt het hem interessant om aan een remake van Viewtiful Joe te werken.

Devil May Cry verscheen in 2001 op de PlayStation 2. De ontwikkeling van de actiegame begon met de intentie om Resident Evil 4 te maken, maar al snel groeide het uit tot een compleet nieuw spel. Vietwiful Joe kwam in 2003 uit op de GameCube en biedt sidescrolling-actie.

Remakes van Devil May Cry en Viewtiful Joe van Kamiya lijken niet meer zo onwaarschijnlijk als voorheen. Kamiya is inmiddels al enige tijd vertrokken bij PlatinumGames en heeft zijn onafhankelijke ontwikkelstudio Clovers Inc. opgericht. Hij heeft de handen ineengeslagen met Capcom voor een vervolg op cultgame Okami. Capcom is ook de eigenaar van Devil May Cry en Viewtiful Joe.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen
Gamer.nl
Nieuws

Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen

Het zou om de grootste overname in de Nederlandse esports ooit gaan

De internationale esportsorganisatie Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen. De organisatie praat over de grootste overname in de Nederlandse esports ooit.

Het in 2018 opgerichte Team Gullit geldt als een van de meest succesvolle Nederlandse EA Sports FC-teams (voorheen Fifa). Zo heeft het team twee Europese kampioenschappen, de eChampions League en de Fifae World Cup gewonnen. De overname komt niet uit de lucht vallen: vorig jaar namen Team Liquid en Team Gullit al gezamenlij kdeel aan de Esports World Cup. Team Gullit zal voortaan uitkomen onder de naam Team Liquid.

Victor Goossens, co-CEO en oprichter van Team Liquid: “Team Gullit heeft iets bijzonders neergezet met hun vernieuwende en ondernemende aanpak. Ze combineren het opleiden van talent met sterke content, slimme marketing en een krachtige link met Ruud Gullit – een icoon in het Nederlandse voetbal. Hun hoofdkantoor in Alkmaar wordt een extra Team Liquid-hub in Nederland, een plek waar we spelers-bootcamps en fan-events tot leven brengen. We zijn trots dat ze nu onderdeel zijn van Team Liquid."

Ook Team Gullit-medeoprichter Schalk Stalman is enthousiast: “Toen Corné Dubelaar en ik Team Gullit oprichtten in 2018, dachten veel mensen dat het enkel voortkwam uit mijn persoonlijke passie voor EA FC. Maar ik heb altijd geloofd in de culturele en commerciële impact van gaming – en EA FC in het bijzonder – en deze overname bevestigt dat. In mijn ogen kan Team Gullit nog succesvoller worden onder de vleugels van Team Liquid, en als adviseur zal ik nauw betrokken blijven bij dat proces.”

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!