Tomb Raider-site laat mensen inschrijven voor het laatste nieuws
Gamer.nl
Nieuws

Tomb Raider-site laat mensen inschrijven voor het laatste nieuws

Wordt de nieuwe Tomb Raider-game binnenkort onthuld?

Op de officiële Tomb Raider-website kunnen geïnteresseerden zich nu inschrijven voor "het laatste nieuws".

Hoewel er specifiek wordt gemeld dat het om nieuws rondom de gehele Tomb Raider-franchise gaat, hopen veel fans dat dit betekent dat er ergens binnenkort informatie rondom de nieuwe Tomb Raider-game die in ontwikkeling is wordt gedeeld.

Begin dit jaar claimde journalist Miller Ross dat de nieuwe Tomb Raider-game ergens dit jaar nog wordt onthuld. Ross wist ook op voorhand correcte informatie oer Marvel's Avengers te onthullen, een game die net als de aankomende Tomb Raider ook door Crystal Dynamics is onthuld. De mogelijkheid voor mensen om zich nu op de officiële website in te schrijven voor aankomend nieuws doet dus vermoeden dat de onthulling inderdaad ergens dit jaar op de planning staat.

In december kondigde Amazon Games middels een persbericht aan dat het de nieuwe Tomb Raider-game van Crystal Dynamics uitgeeft.  De game draait op Unreal Engine 5 en moet uitkomen op "meerdere platforms". Volgens het persbericht zet de nieuwe Tomb Raider-game het verhaal uit de vorige spellen voort. "Het bevat alle elementen die de Tomb Raider-reeks een van de meest vereerde franchises in gaming heeft gemaakt. Spelers besturen een zelfverzekerde en multidimensionale heldin in een omgeving waarin verkenning en creatief routes vinden wordt beloond. Er zijn duizelingwekkende puzzels om op te lossen en er is een grote variatie aan vijanden om het tegen op te nemen."

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar
Gamer.nl
Nieuws

Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar

Op PS5, Steam, PS VR2 en SteamVR

Afgelopen donderdag is The Midnight Walk uitgekomen, de nieuwe game van de makers van Lost in Random die opvallende stop-motion graphics heeft.

De game draait om de band tussen hoofdpersonage The Burnt One en hun metgezel Potboy. De vlam van Potboy dient als gids in de spelwereld. Het duo loopt over de 'Midnight Walk', een nachtmerrieachtige snelweg vol met gevaar. Het spel vertelt daarbij vijf unieke verhalen.

Het meest opvallende aspect van de game zijn de stop-motion graphics - alles is met klei gemaakt en daarna gescand om het in de game te plaatsen. De game is zowel met als zonder virtualrealityhelm speelbaar op PlayStation 5, PlayStation VR2, Steam en Steam VR. Hieronder is de launchtrailer te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen
Gamer.nl
Nieuws

Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen

Moeten we tot 2027 wachten op het derde seizoen?

De opnames voor het derde seizoen van HBO-serie The Last of Us gaan mogelijk pas volgend jaar van start.

Hoewel er eerder al geruchten gingen dat de opnames van het derde seizoen later dit jaar zouden starten, lijkt dit nu niet meer te kloppen. In een interview met Variety liet Isabela Merced, die Dina speelt in de serie, het volgende weten over de opnames: "Ik denk dat dit volgend jaar plaatsvindt."

Tussen de uitzendingen van het eerste en tweede seizoen van The Last of Us zaten iets meer dan twee jaren. Het tweede seizoen van de serie is nu gaande. Mochten de opnames volgend jaar beginnen, dan is er een aanzienlijke kans dat het derde seizoen pas in 2027 wordt uitgezonden.

Er zijn tot nu toe vier afleveringen van het tweede The Last of Us-seizoen verschenen. Er volgen er nog drie. De vijfde aflevering komt in de nacht van aanstaande maandag op zondag online.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!