Ubisoft wil jaar na jaar openwereldgames en liveservicegames leveren
Gamer.nl
Nieuws

Ubisoft wil jaar na jaar openwereldgames en liveservicegames leveren

Grote rollen voor Assassin's Creed en Rainbow Six

Ubisoft is van plan om "jaar na jaar" openwereldgames en liveservicegames uit te brengen.

Dat liet de CEO van het bedrijf, Yves Guillemot, weten tijdens een gesprek met investeerders naar aanleiding van de bekendmaking van de financiële cijfers van het derde fiscale kwartaal van het bedrijf.

Iemand vroeg aan Guillemot of hij meer licht kon schijnen op de ontwikkeling van toekomstige titels. Daarop antwoordde hij het volgende (via VGC): "We investeren significant in een grote line-up aan producten voor de komende jaren. Die zijn gericht op twee hoofdgenres: openwereld-actie-adventures en liveservicegames. Binnen die segmenten willen we jaar na jaar leveren."

Qua openwereldgames heeft Ubisoft franchises als Assassin's Creed, Far Cry en The Division. In maart verschijnt Assassin's Creed Shadows, het nieuwste hoofddeel in de populaire reeks. Volgens Guillemot lopen de pre-orders van Shadows ongeveer gelijk aan die van Assassin's Creed Odyssey, de één na succesvolste game binnen de franchise.

Qua liveservicegames heeft Ubisoft gemengde resultaten. Zo gaat XDefiant later dit jaar offline, maar Rainbow Six Siege is al jarenlang enorm populair. Over die laatste franchise meldde Guillemot het volgende: "Volgend jaar hebben we grote plannen rondom Rainbox Six op alle systemen." Er gingen onlangs al geruchten dat het bedrijf aan een vervolg op Rainbow Six Siege werkt. Volgens die geruchten had die game deze week moeten worden onthuld, maar dat is vooralsnog niet gebeurd.

Ubisoft benadrukte ook dat Anno 117: Pax Romana ergens in het volgende fiscale jaar verschijnt, en dat The Division: Resurgence op mobiel uitkomt. Ubisoft wil in mei meer informatie delen over zijn toekomstige line-up.

Ubisoft heeft sinds afgelopen najaar flinke klappen opgevangen op de beurs na het uitstellen van Assassin's Creed Shadows, tegenvallende verkoop van Star Wars Outlaws en het melden dat XDefiant offline gaat. Sommige investeerders wilden dan ook dat het bedrijf verkocht zou worden. Eén van de wegen die Ubisoft kan bewandelen is een overname door Tencent, een van de grootste aandeelhouders van het bedrijf.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
F1-film met Brad Pitt krijgt een nieuwe trailer
Gamer.nl
Nieuws

F1-film met Brad Pitt krijgt een nieuwe trailer

De film draait vanaf 26 juni in de bioscoop

Er is een nieuwe trailer uitgekomen van F1, de aankomende Formule 1-film met Brad Pitt in de hoofdrol.

De film draait om fictioneel F1-coureur Sonny Hayes, die na een crash in de jaren negentig zijn racecarrière aan de wilgen hangt. Hij wordt echter toch weer verleid om terug te keren naar het wereldje om een nieuw racewonder op te leiden.

Hayes wordt gespeeld door Brad Pitt, maar er zijn ook andere bekende gezichten aanwezig. Zo is er Javier Bardem als zijn teambaas en Damson Idris als de nieuwe coureur Joshua Pearce. De film van Joseph Kosinski (Top Gun: Maverick) zit vol met F1-actie en opnames op echte circuits. F1 draait vanaf 26 juni in de bioscoop.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Tony Hawk wil graag remakes van de Underground-games zien
Gamer.nl
Nieuws

Tony Hawk wil graag remakes van de Underground-games zien

Hij kan echter niets beloven - het is aan Activision Blizzard

Professioneel skater Tony Hawk heeft aangegeven zich hard te willen maken voor remakes van de Tony Hawk's Underground-games.

Dat liet hij weten op een persevenement rondom de aankomende release van Tony Hawk's Pro Skater 3+4 (via Screen Rant). Hij werd daar gevraagd naar de mogelijkheid dat er nog meer remakes van latere games in de franchise verschijnen, zoals de Underground-spellen.

"Ik heb altijd ambities", zo antwoordde hij. "Ik ga er niet over. Ik zal me er zo goed als mogelijk hard voor maken, maar ik werk samen met een groot bedrijf dat veel slimmer is dan ik." Hawk gaf toe dat er nog geen gesprekken zijn gehouden over Underground-remakes, en dat het eventuele succes van Tony Hawk's Pro Skater 3+4 mogelijk invloed zal hebben op toekomstplannen.

Tony Hawk's Underground kwam na Tony Hawk's Pro Skater 4 uit en bevatte een campagne met een uitgebreider verhaal dan voorgaande games. Hoewel de game op release niet bij iedereen in de smaak viel, is het in de loop der jaren uitgegroeid tot een favoriet van veel fans. In 2004 kwam Tony Hawk's Underground 2 uit, waarin Team Tony Hawk het opneemt tegen Team Bam Margera.

Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 giet Tony Hawk's Pro Skater 3 en Tony Hawk's Pro Skater 4 in een modern jasje, met verbeterde graphics, de oorspronkelijke soundtrack, alle oude levels en nieuwe skateparken, waaronder Waterpark. Ook Create-A-Skater en Create-A-Park keren terug. Inmiddels is ook bekend dat Bam Margera als speelbare skater terugkeert.

Tony Hawk's Pro Skater 3+4 verschijnt op 11 juli voor Xbox Series X en S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch en pc (Steam, Windows en Battle.net). Ook staat het spel vanaf de releasedatum op Xbox Game Pass. In de loop van de zomer moet de game ook op Nintendo Switch 2 uitkomen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!